Suzuki Motor Poland rusza ze wsparciem lekarzy pracujących w Szpitalu Czerniakowskim. Flota miejskich modeli Swift i Ignis będzie wykorzystywana przez warszawskich medyków w codziennej walce z Covid-19.

Reklama

– W obecnej sytuacji najważniejsza jest wzajemna pomoc. W okresie pandemii wiele placówek medycznych w kraju zmaga się z brakiem wystarczającej liczby środków transportu. W związku z tym Suzuki Motor Poland postanowiło wesprzeć Szpital Czerniakowski flotą miejskich samochodów, które w najbliższym czasie będą wykorzystywane przez lekarzy i personel medyczny – powiedział Mikołaj Matsumoto, dyrektor marketingu Suzuki Motor Poland.

W ramach akcji "Suzuki dla lekarzy" do Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie trafiła flota miejskich samochodów japońskiej marki / Suzuki

Samochody przekazane Szpitalowi Czerniakowskiemu w ramach akcji "Suzuki dla lekarzy" udostępniono bezpłatnie na miesiąc z możliwością przedłużenia o kolejne miesiące.

Matsumoto podkreślił, że w ten sposób japońska firma chciałby wyrazić swoją wdzięczność służbom, które przez ten trudny i niebezpieczny czas nieustannie walczą o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

– Dokładamy wszelkich starań, aby nie narażać zdrowia naszych pracowników i klientów. Salony i serwisy Suzuki funkcjonują i dostosowują swoje usługi do dynamicznie zmieniającej się sytuacji. W razie potrzeby nasi handlowcy oferują różnorodne formy kontaktu z klientami i obsługi zdalnej – wyjaśnił przedstawiciel japońskiej marki.

Suzuki Swift / Suzuki