Bartłomiej Topa to aktor znany z kilkudziesięciu filmów długometrażowych, w tym ze słynnych produkcji - Krzysztofa Kieślowskiego "Trzy kolory: Biały", czy filmów Wojciecha Smarzowskiego "Wesele", "Dom zły" i "Drogówka".

Drugą miłością i silną stroną Topy jest teatr. Aktor gra na deskach teatru IMKA Tomasza Karolaka oraz w Teatrze 6. Piętro. Współpracuje z Fundacją Synapsis i Klubem Gaja, wspierając ich działania poprzez udział w kampaniach. Jest wegetarianinem i wyznawcą filozofii zdrowego i świadomego życia. Już w maju zobaczymy go w głównej roli w filmie "Dziura w głowie" Piotra Subbotki i jeszcze w tym roku w filmie "Żelazny most" w reżyserii Moniki Jordan-Młodzianowskiej.

– Ten rok będzie dla mnie bardzo intensywny, z wieloma podróżami, więc cieszę się, że w natłoku obowiązków pomoże mi dobry samochód – powiedział Bartłomiej Topa. – Miałem okazję do krótkiego zapoznania się z Mitsubishi Outlanderem i pierwsze wrażenia są znakomite. Podoba mi się wyrazista sylwetka, którą podkreśla głęboki czerwony kolor. Szczególnie ważne dla mnie jest ciche, wygodne i przestronne wnętrze. Mamy już pierwsze wspólne pomysły, więc jestem pewien, że współpraca z Mitsubishi zapowiada kolejną ciekawą przygodę – dodał aktor.

Reklama
Mitsubishi

Kluczyki do auta wręczył Yasuyuki Oyama, prezes polskiego oddziału Mitsubishi. A nowym autem artysty jest Outlander w najlepiej wyposażonej wersji Instyle Plus. Auto napędza benzynowa, 2-litrowa jednostka o mocy 150 KM w połączeniu z bezstopniową automatyczną przekładnią i napędem na cztery koła.

Mitsubishi