Spółka Auto Fus Group została polskim importerem samochodów marki McLaren. Przypominamy, że ten warszawski diler przy ulicy Ostrobramskiej 73 sprzedaje już auta BMW i Mini oraz jest przedstawicielem marki Rolls-Royce i niemieckiej firmy Alpina zajmującej się uszlachetnianiem samochodów BMW.

Reklama

– Zapytania klientów i obserwacje rynkowe pokazały nam, że powinniśmy mieć w swojej ofercie także samochody supersportowe – powiedział Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group. - McLaren to esencja motoryzacji w jej sportowym wydaniu. Każdy model jest dla fanów dziełem sztuki inżynieryjnej, które zarazem cieszy serce kierowcy. Dlatego jesteśmy przekonani, że otwarcie McLaren Warszawa to wspaniała wiadomość dla polskich wielbicieli tej legendarnej marki – dodał.

Z danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar wynika, że do tej pory Polacy zarejestrowali 11 sztuk aut marki McLaren.

Media

Wiadomo, że sześć samochodów wystawowych jest już w drodze do Polski. A w pierwszym salonie McLaren Warszawa będzie można zamówić m.in. takie cuda techniki motoryzacyjnej jak: 540C (V8, 540 KM), 570S Coupe (V8, 570 KM), 570S Spider (V8, 570 KM) 570GT (V8, 570 KM), 600LT (600 KM) i 720S (V8, 720 KM).

Ceny? Na świecie startują z poziomu 200 tys. euro. Polski cennik pozostaje w sejfie Auto Fus Group.

Media

Auto Fus Group to polska firma rodzinna – powstała na początku lat 40. i od tamtej chwili jest związana z motoryzacją. Najpierw koncentrowała się na naprawie i tuningowaniu motocykli, a następnie rozpoczęła oficjalne serwisowanie samochodów, m.in. Fiata, Mercedesa oraz BMW. W 2002 roku związała się z BMW Group Polska i została oficjalnym dilerem BMW. Po kolejnych 11 latach portfolio Auto Fus wzbogaciło się o markę Rolls-Royce. W 2017 roku została oficjalnym importerem marki BMW ALPINA, a teraz do listy dopisano brytyjskiego McLarena.

Media