Wypadek Szydło. Adwokat Sebastiana K.: Nie godzimy się na umorzenie sprawy

| Aktualizacja:

Obrońca Sebastiana K. mec. Władysław Pociej poinformował w czwartek PAP, że razem ze swoim klientem nie godzą się na warunkowe umorzenie przez sąd postępowania w sprawie wypadku w udziałem ówczesnej premier Beaty Szydło w lutym ub.r. w Oświęcimiu.

wróć do artykułu
  • ~Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem
    (2018-03-15 20:04)
    Załgane pisowskie kulsony chciałyby uciec przed sprawą zostawiając chłopaka jako winnego, ale go nie karając. NIE POPUSZCZAĆ - ani n a milimetr. Ani na milimetr!!! Wyjaśnić sprawę do końca, wyjaśnić dlaczego prowadzący ją prokuratorzy wnioskowali o wyłączenie z niej, KTO I DLACZEGO NA NICH NACISKAŁ uniemożliwiając uczciwe badanie sprawy! A WINNEGO KULSONA PRZED SĄD - NATYCHMIAST. NATYCHMIAST!
  • ~wybuch w salonce i trzy na skrzydle
    (2018-03-15 19:38)
    A co na to wszystko klęcząca przed ołtarzem Szydło? Rydzyk już jej wybaczył? Czy może wróciła do męża i jak dawniej przerzuca z nim gn ój na polu i karmi świ niaki?
  • ~antyWOLAK
    (2018-03-15 20:16)
    Dobrze wiedzieć, ze są porządni ludzie w tym kraju. ___ ______ Panie mecenasie jest Pan elementem prawdy, choć tak bardzo pragnie się ją zatrzeć.__ ___ __ __ __ Proszę nie dać się ugiąć.
  • ~max power
    (2018-03-15 20:20)
    Dlaczego wyborcy PiS mają problem z zaakceptowaniem prawdy, że politycy PiS popełniają błędy i mogą również spowodować wypadek. A nie wybuchy, dobijanie rannych, strzelanie do opon, najemnicy powodujący wypadki.
  • ~wert
    (2018-03-15 21:13)
    I bardzo dobrze. Żadnego umorzenia postępowanie. Wyjaśnić sprawę i skazać winnego(winnych).
  • ~DM1
    (2018-03-15 21:57)
    POPIERAM! Nie maja argumentow !!!! Nawet Szydlowa nie wie ,czy jechali na sygnale????? Glucha? A moze KLAMIE?
  • ~PissOff
    (2018-03-15 21:26)
    no to adwokat założył pętle na szyję prokuratora, któremu pozostaje znaleźć właściwy sąd z właściwymi sędziami. Jednak pozostaje ETS. Zaczyna się robić ciekawie kiedy wszelkie spekulacje "kto kogo kiedy" pójdą na bok a zaczną się schody.
  • ~Ryszard
    (2018-03-15 22:51)
    Podstawowym pytaniem dla sądu jest : czy kolumna była uprzywilejowana i czy to naprawdę była kolumna ? Jeśli nie ustalono uprzywilejowania ( samochody jednocześnie winne używać sygnałów dżwiękowych i świetlnych ) to kierowca p. śzydło złamał szereg przepisów drogowych z których najważniejsze to przekroczenie podwójnej linii ciągłej na drodze i jazda pod prąd, wymijanie na skrzyżowaniu ulic. Brawo obrońca "kozła ofiarnego".
  • ~A ja myślę, że ten pozbawiony wyobraźni chłopaczyna
    (2018-03-15 21:24)
    powinien zostać poddany badaniom biometrycznym oraz porządnie przemaglowany na okoliczność posiadanej wiedzy o ruchu drogowym i prowadzeniu pojazdów!
  • ~kate
    (2018-03-15 21:31)
    Za dużo miłości zw strony PiS w stosunku do sprawców. Oni i tak tego nie doceniają i sie normalnie rozzuchwalają. Chłopak powinien być ukarany/w innym kraju za zajechanie drogi pojazdowi rzadowemu zostałby rozjechany/.Czas skończyć z lamaniem prawa prz Najwyższy czas.ez KOD,UBywateli, Frasyniuka i szalone feministki.
  • ~yeti
    (2018-03-16 00:36)
    bor i szydło na wykrwacz kłamstw :)
  • ~hans
    (2018-03-16 01:42)
    Niewinnego znowu pchają na wyrok.
  • ~kos
    (2018-03-16 07:48)
    Piękne, Cudaki z PIC nie widzą czy były sygnały czy nie, a chcieliby rozwiązać tzw zamach parówkowy.
  • ~Sawa
    (2018-05-23 14:34)
    Panie mecenasie Pociej. JEST PAN DOWODEM, ZE MAMY JESZCZE W POLSCE PRAWNIKÓW UCZCIWYCH. Niech Opatrzność czuwa nad panem.
  • ~Kujawiak
    (2018-05-23 14:15)
    Panie mecenasie Pociej !!! Jak pan może nie zgadzać się na umorzenie sprawy , bronionego przez pana młodego człowieka??? Umorzenie ma obronić zasłużoną dla pisu i krk panią Szydło.Prawda w tej sprawie nie może wyjść na jaw , jak szydło z worka.!!!Panie mecenasie ,,larum grają !!!Ta pani nie może być skazana, bo była by pierwszą pisowska damą , ornamentem człowieczeństwa ala pis. skazaną w historii.
  • ~Marta
    (2018-05-23 14:44)
    Nic się szydłowej nie stanie. Ma syna który się za nią modli.

Może zainteresować Cię też: