Grzegorz Krychowiak lubi dobrze się ubrać i zadać szyku w każdej sytuacji. A jakie preferuje auta? Przyznaje, że nie jestem typem kolekcjonera supersamochodów. - Lubię rozwiązania praktyczne i użytkowe, z domieszką nowych technologii i gadżetów. RAV4 spełnia te kryteria - stwierdził piłkarz.


Toyota RAV4 Hybrid
, którą wybrał pomocnik reprezentacji Polski, to najbardziej dynamiczna wersja tego modelu. Pod maską współpracują ze sobą silniki elektryczne oraz jednostka benzynowa 2.5. W efekcie sportowiec dostanie do dyspozycji niemal 200 KM mocy. Nowe auto kosztuje od 145 tys. zł.

- Grzegorz Krychowiak lubi nowości i lubi rzeczy fajne pod każdym względem. Pewnie jak teraz patrzy na mnie, to sobie myśli: ja na miejscu tego człowieka założyłbym zupełnie co innego. Lubi się ładnie ubrać, lubi się dobrze pokazać, przecież to jest także jego wizerunek. A pewnie wybrał ten samochód dlatego, że to jest coś fajnego, wielkiego w XXI wieku - mówi komentator sportowy Tomasz Zimoch. - To jest samochód przystosowany do uliczek Sevilli, ale w razie potrzeby sprawdzi się też w innym mieście. Myślę, że Krychowiak dokonał dobrego wyboru i dobrze wiedział, co wybiera - stwierdził Zimoch.

Japoński SUV o długości 460 cm i masie ponad 1700 kg przyspiesza do 100 km/h w jedyne 8,3 s i zużywa średnio 5,1 l/100 km benzyny. Napęd na 4 koła E-Four z elektrycznym silnikiem na tylnej osi ułatwia m.in. holowanie sporej przyczepy. Tylko po co Krychowiakowi przyczepa?

Grzegorz Krychowiak to jeden z najwybitniejszych zawodników reprezentacji Polski w piłce nożnej. Należy do czołówki najbardziej uznanych i najpopularniejszych piłkarzy w Europie. W 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie zdobył wraz ze swoją drużyną Sevilla FC Puchar Ligi Europy. W tym samym roku zadebiutował w Lidze Mistrzów i został pierwszym polskim kapitanem drużyny w Primera Division, przyczyniając się do zwycięstwa Sevilli FC nad Realem Madryt.