Amerykanie zadają niewygodne pytania Toyocie. Chodzi o islamskich terrorystów

| Aktualizacja:

Toyota na celowniku władz USA. Pytania jakie usłyszeli przedstawiciele japońskiego koncernu postawili śledczy komórki zajmującej się badaniem finansowania terroryzmu.

wróć do artykułu
  • ~sew
    (2015-10-07 16:39)
    O problem, bo to nie amerykańskie firmy sprzedają samochodziki!
  • ~konsument z Gliwic
    (2015-10-07 14:15)
    Dziękuję! To yo tera ni mom wątpliwości jaki samochód kupić!
  • ~Gość
    (2015-10-07 19:02)
    A kto kilka miesięcy temu dostarczył terorystom nowiutkie ciężarówki Ford 150?
  • ~Weredyk
    (2015-10-07 17:19)
    USrael zdziwiony ze ich smieci nikt nie chce kupowac, wiec czegos trzeba sie czepic.
  • ~antoni
    (2015-10-07 20:54)
    Zachód teraz piszczy, bo w USA załamie się przemysł zbrojeniowy, który do tej pory dostarczał broń każdej stronie konfliktu i utrzymywał z tego handlu znaczny procent swojego budżetu.Oni chcieli walczyć z ISIS 50 lat i mieć z tego niezły zysk. Rosja pozamiata tam w ciągu 50 dni. Ps. Amerykanie to chyba zrzucali sprzęt, amunicję i prowiant tym terrorystom zamiast ich realnie zwalczać, podczas ostatniego roku swoich działań militarnych w tamtym regionie. Przykro mi tylko, że polski Żołnierz musi od kilkunastu lat brać udział w tej hipokryzji i niedorozwojowi umysłowemu, który cechuje rządzących USrAelem.
  • ~aw
    (2015-10-07 16:42)
    rozumiem że USA postąpią podobnie jeśli zobacza uzbrojonych ludzi w jeepach czy innych GM
  • ~olo
    (2015-10-07 13:18)
    na wszystkich reportazach
    jezdza nawet stare toyoty
    z napisem z tylu,wielkim
    i z daleka widocznym ,Toyota,
    swietna reklama, innych tam
    nie ma wozow chyba...
  • ~patriota
    (2015-10-07 16:58)
    Zachłannych z USA boli, że to nie ich auta chcą kupować. Na wojnie zarabiają nie tylko koncerny militarno-wojskowa z USA. Z innych państw też. Japonia nie ma przemysłu zbrojeniowego. Ma przemysł samochodowy. I tak, pośrednio, patrioci z Polski zmusili Rosję do zmierzenia swoich sił z USA i zachodem, w Syrii.

    Chcieliście tłuki ze Zgromadzenia Narodowego i elyty rządowe sankcje gospodarcze, to macie.

    A Krym i wschodnia Ukraina, to żywotne interesy Moskwy. Krym i wschód Ukrainy, stał się ukraiński, gdy Nikita Chruszczow dał te tereny Ukrainie za komuny. Hojny N.S. Chruszczow wobec Ukrainy był jak nasze elyty wobec kościoła. Dał Ukrainie co nie jego. Tak jak nasze władze, po 1989 r., agentom Watykanu.
  • ~MT
    (2015-10-07 17:55)
    Jeżdżę już 6-tym modelem Corollki - zawsze przekraczam 200.000km, nigdy nie miałem poważnej awarii.
    A prawda jest taka, że w krajach takich jak Afganistan, Irak mechanicy potrafią naprawiać prawie tylko Toyoty, stad taka ich popularność tamże.
  • ~Kielczanin
    (2015-10-08 07:46)
    Jeśli chodzi o wspieranie ISIS to najwięcej niewygodnych pytań byłoby skierowanych do Obamy i CIA.
  • ~Gucio
    (2015-10-07 20:27)
    A skąd mają broń? Sami produkują, co?
  • ~hay
    (2015-10-07 22:29)
    ciekawe ska maja kase na zakup tych aut ??? ze sprzedarzy makulatury chba
  • ~dodaj komentarz
    (2015-10-08 00:27)
    Amerykańskie i niemieckie dobre były kiedyś. Teraz to tylko japońskie.
    Niemieckie diesle- ale tylko te stare typy- dobrze sprzedaje się tylko w Kongo, Kamerunie i to tylko dlatego że pojadą na wszystkim byle było palne i płynne.

Może zainteresować Cię też: