Rząd uderzy w kierowców! Nowy plan PO: starsze auta dostaną zakaz wjazdu

| Aktualizacja:

Kierowcy znowu na celowniku rządu! Platforma Obywatelska opracowała plan, który poważnie uderzy w przeciętnego właściciela samochodu w Polsce. Okazuje się, że przez nowe obostrzenia nie każdy będzie tak samo traktowany.

wróć do artykułu
  • ~Monachijski
    (2015-02-23 10:19)
    Wspaniały sposób na przegranie wyborów parlamentarnych i nawet prezydenckich.. Takich niepopularnych, chociaż słusznych reform, nie wprowadza się w roku wyborczym. Czy doradcy partyjni i rządowi o tym nie wiedzą ?
  • ~Paw33
    (2015-02-23 11:38)
    O rety, w Niemczech takie prawo istniej od 15 lat. Przestancie szerzyc pseudo sensaacje. To prawo unijne, a nie wymysl PO. Pisowski frustracie.
  • ~korwinista
    (2015-02-23 13:00)
    W Polsce i UE nie ma wolności!
  • ~Boguś
    (2015-02-23 13:02)
    Przeciętny Polak chciałby jeździć nowym samochodem,ale go nie stać na takie cacko.Więc może wpierw dać Polakom zarobić,a nie utrudniać życia panowie z PO.
    Ale wy wiecie jak polaków okradać i dać żyć na skraju normalności.To kolejne chamstwo jakie możecie dla nas zrobić.Wstyd !!!
  • ~Mikar
    (2015-02-23 13:04)
    Nareszcie. To powinno być już zrobione dawno. Na innych portalach już rozległ się krzyk rozpaczy. Widać, że lepiej chorować na raka płuc i inne choroby układu oddechowego w smrodzącym samochodzie. Niestety, naród rozumem nie grzeszy.
  • ~Kaczor
    (2015-02-23 13:06)
    Co to za ****** !
  • ~Kazik
    (2015-02-23 13:21)
    Co to za dziennikarze, którzy ciągle judzą! nawet wtedy kiedy pomysł jest oczywisty!
  • ~amber gold
    (2015-02-23 13:34)
    a umofy pełofe-fefe kiedy ZNIOSA
    UMOFY ,,PO,,OFE
  • ~Szary Wilk
    (2015-02-23 13:40)
    Jeszcze niech dokonają selekcji ludzi np. osoby po 70 roku życia won.
  • ~jan
    (2015-02-23 13:41)
    Ale ta platforma sobie grabi to abonament. to samochody ciągle strajki. przegrana wisi w powietrzu
  • ~Robnad
    (2015-02-23 13:44)
    no to policja i straż miejska będzie chodziła, nie jeździła.

    proponuję zrobić w Warszawie jeszcze więcej przelotowych tras dla tirów.
    zresztą, niech się pchają przez centrum. niech bufetowa spali jeszcze ze dwa mosty.
  • ~masa
    (2015-02-23 13:45)
    Ten Niemiecki przepis będzie wprowadzony będzie też budowana droga szybkiego ruchu na POmorzu dla Niemców,PO ROKU 216 NIEMCY wykupią pomorze i Kaszuby .
  • ~Grzes
    (2015-02-23 13:48)
    I caly zamieszanie bedzie w nowych "NAKLEJKAC" - jestem PROROKIEM...
    A ile kasy pojdzie... chacha...
  • ~rok2015
    (2015-02-23 13:55)
    glosujcie na bronka wypluczyne i paniom CIOPAC ,xciopac zalatwi bronek POdpisze a kierowcy zostanom w nocniku PLATFORMY
  • ~rok2015
    (2015-02-23 13:56)
    zbioerajomPodpisy jest okazja by sie temu przeciwstawic ,jak kiedys robila to platforma ludzie Podpisywali a platforma zucala to wszystko DO KOSZA
  • ~frajer
    (2015-02-23 14:02)
    Z naszych podatków decydenci mają wysokie dochody i stać ich na nowe ekologiczne samochody oraz domy poza miastem. W zamian, dbając o nasze zdrowie zakazując nam wjazdu do miasta, gdzie zamieszkujemy i pracujemy, żeby ONI mogli bogacić się. B A R E J A
  • ~Nick
    (2015-02-23 14:09)
    I trzeba dac pozwolenia pracodawcom. Ci ktorzy placa mniej niz w cywilizowanej Europie beda musieli albo podwyzszyc pensje pracownikom, albo zamknac swoje firmy.
  • ~stonug
    (2015-02-23 14:12)
    kiedy widzę 25 letni autokar lub ciężarówkę kopcącą jak komin to taki zakaz wydaje się słuszny ale jak widzę taki autokar lub ciężarówkę na ulicy z zakazem wjazdu dla pojazdów powyżej 3,5t i brak reakcji policji to ten przepis to wyrzucanie naszych pieniędzy w błoto.
  • ~zj.
    (2015-02-23 14:20)
    przeciez to nic nowego, w europie to juz obowiazuje ale nie we wszystkich miastach, jak mozna w kraju w ktorym sredni wiek auta to 15 lat wymagac nagle zeby te auta zamienic tz. kupic z norma euro 4 lub 5 to uderzenie w spoleczenstwo i uklon w strone przemyslu motoryzacyjnego, chyba ze skarb panstwa tak jak w niemczech doplaci do nowych samochodow roznice ceny...ile bedzie wynosic prowizja dla decydentow...?ß?ßß
  • ~vh