Ile przejechał samochód Radosława Sikorskiego? Marszałek pozywa tabloid za prowokację

| Aktualizacja:

"Fakt" twierdzi, że prywatny samochód Radosława Sikorskiego podczas ostatniego przeglądu miał na liczniku 30 tys. km. Zaś marszałek utrzymuje, że jako poseł tym autem zrobił 90 tys. km. Gazeta pyta jakim cudem? I przedstawia wyniki prowokacji w serwisie japońskiej marki.

wróć do artykułu
  • ~zbigniew
    (2014-12-12 11:51)
    Jezeli ma na liczniku 30 a mówi ze zrobił 90 to się nie zgadza. Jeżeli ma 90 to nie wiadomo kto je zrobił. Tłumaczenie że miał kilka samochodów to dziecinada. Ja tez mam 15-ty i moge powiedziec ze poprzednimi zrobiłe kazdym po 2mln.kilometrów hahaha.
  • ~nie otake polske mi chodzi
    (2014-12-12 11:59)
    Jedyna rada to sprawdzić deklarowane kilometry z książka serwisową,i wszystko jasne.Największe jaja to z wybrańcami narodu,którzy nie posiadając prawa jazdy i
    samochodu, doili kasę sejmu na maksa.
  • ~POmrocznośc Obywatelska
    (2014-12-12 12:07)
    Krętacz i cwaniaczek
  • ~emigrant patriota
    (2014-12-12 12:10)
    Fakt robi igrzyska, a gawiedz rzadna krwi sie cieszy. Ja mam cztery samochody na mnie zajejestrowane i jezdze kazdym z nich podobnie jak zona i dzieci. Wiek samochodow od 2 do 10 lat. I ma to znaczenie, bo najchetniej jezdze starszymi aby po prostu oszczedzic nowy a zajezdzic stary.
    Dlatego nie rozumie Faktu "takim starym jezdzic w czasie, gdy w garażu stałby nieużywany nowy samochód?
    Fakt zyje tylko dzieki gawiedzi.
  • ~Zadziora
    (2014-12-12 12:10)
    Dowcip polega na tym ,że pan marszałek biorąc kasę nie musiał udowadniać ,że jeździł na spotkania ale gazeta pisząc o stanie licznika będzie musiała udowodnić, że nie jeździł. Jak już sprawdzą wszystkie samochody tego Narcyza to zostanie im jeszcze wielbłąd z Afganistanu. No chyba ,że będąc korespondentem wojennym latał na dywanie.
  • ~ALE PAJAC
    (2014-12-12 12:14)
    ALE PAJAC
  • ~gimnazjalista
    (2014-12-12 12:15)
    Jak widać dla Zbigniewa czytanie ZE ZROZUMIENIEM to trudna sztuka... za trudna.
  • ~komentarz
    (2014-12-12 12:22)
    Fakt ma niezłych dziennikarzy śledczych. Ktoś musi patrzeć na ręce władzy. A już Sikorka wychodził na uczciwego, a tu siurpryza. No chyba, że ma więcej aut.
    Nikt z wybrańców narodu nie wnioskuje o zmianę przepisów. Mają nadzieję, ze gawiedź po skowyczy, naubliża i oni dalej to samo. A wystarczy przywrócić przepisy w rozliczaniu delegacji służbowy obowiązujących przed wojną lub w komunie do lat 60. Nie oświadczenia zainteresowanych a bilety, rachunki. Co do dzisiaj jest w UNII.
    No i każdy urzędnik ma się tak rozliczać. Ten z Pcimia i z Warszawy też. Takie to proste. Jak ,,odzyskali" wolność w 1989 r. to nabrali manier oligarchów, a tu już nie ma kogo okraść. Długi RP rosną a chcą naiwniaczki do strefy Euro, a tu kicha. Niemieccy ekonomiści w zieloną wyspę Donka nie wierzyli i wykazywali właściwe zadłużenie kraju.
  • ~fgj
    (2014-12-12 12:25)
    Układ POzamiata POd dywan! Przekręty należą do najwyższych standardów Władzy PO-PSL !!!
  • ~dindon
    (2014-12-12 12:29)
    Już widzę jak ten nadęty bufon jeździ kilkunastoletnim golfem, hahaham, to do kompletnych baranów tekst, za co ja za z takimi rodakami żyję?
  • ~slavek
    (2014-12-12 12:36)
    Przykad najczystrzej UCZCIWOSCI POSELSKIEJ,ZBIOR cnot.
    BRAVO Radziu.
    Jestes Nr,ONE.
  • ~pomrocznoś ciemna
    (2014-12-12 12:36)
    Kolejny przykład,że wybrańcy narodu nie wiedzą za czym głosują.To im przypomnę,od 01,01,2014stacje diagnostyczne mają obowiązek wpisywanie do systemu stan licznika samochodu podczas corocznych obowiązkowych badań technicznych. Co niektórym przypominam,ze to posłowie uchwalili ten obowiązek.
    I zapomnieli jak łatwo będzie sprawdzić,ich prawdomówność.Bardzo ciekawi mnie wyjaśnienia wybrańców narodu,w jaki sposób wyjechali maksymalny ryczałt nie posiadając samochody.
  • ~czysty jak szambo
    (2014-12-12 12:38)
    dowody pana marszalka nie zostana pprzedstawione w sadzie tajne przez poufne musimy mu uwierzyc na slowo za smolensk po tym czlowieku w polityce nie powinien zostac nawet smrod ale ta sitwa zrobila go marszalkiem
  • ~kaktus
    (2014-12-12 12:44)
    Ciekawe czy inkryminowany Golf jest juz pelnoletni... bo jesli tak to marszalek musialby do kazdego zaliczonego na jego konto kilometra przyczepic metryczke z data "przejechania"...?
  • ~Radek S.
    (2014-12-12 12:46)
    No i możecie mi naskoczyć na kant :-)))
  • ~Polski Katolik z Polski!
    (2014-12-12 12:51)
    I mam uwierzyć, że Facet, który właśnie za miliony zakupił nowe limuzyny dla MSZ po Polsce w podróże służbowe jeździ 13 letnim Golfem?
  • ~kaer
    (2014-12-12 13:08)
    Zaczyna działać jak Wałęsa: wszystkich podawać do sądu. A ze stanu licznika nie będzie się tlumaczył, bo to jak jego wypowiedzi z afery tasdmowej "były działania bezprawne i sprawa jest w sądzie".
  • ~ZORRO5
    (2014-12-12 13:25)
    PRZECA JEŹDZIŁ MOTUREM ...
  • ~Mel
    (2014-12-12 13:36)
    To notoryczny łgarz i idiota kompletny.
  • ~Janusz
    (2014-12-12 13:44)
    Zlodzieja rozliczyc i do kryminalu.