Ile przejechał samochód Radosława Sikorskiego? Marszałek pozywa tabloid za prowokację

| Aktualizacja:

"Fakt" twierdzi, że prywatny samochód Radosława Sikorskiego podczas ostatniego przeglądu miał na liczniku 30 tys. km. Zaś marszałek utrzymuje, że jako poseł tym autem zrobił 90 tys. km. Gazeta pyta jakim cudem? I przedstawia wyniki prowokacji w serwisie japońskiej marki.

wróć do artykułu
  • ~były POmatoł
    (2014-12-15 16:42)
    Musiał gnać kilkoma samochodami w jednym kapelusz z ochroną w drugim płaszczyk z ochroną no i BAREK w stylu SOWIM na POczątku razem ze Świrkorskim
  • ~byly POmatol
    (2014-12-14 13:07)
    no i co z tym alkoholikiem PISMAKI Hofmana zlinczowali za mniejszą kasę
  • ~ale obciach
    (2014-12-14 11:02)
    Oj Zdradek ,Zdradek -wstyd .
  • ~apropo
    (2014-12-14 00:33)
    Radzio coraz bardziej się gubi w swych kłamstwach a z tym licznikiem kilometrów zapętlił się jak wieśniak na zebrach.Nic dobrego to mu nie wróży.
  • ~olej kalkulatorowy
    (2014-12-13 16:55)
    Mowi prawde, bo mozliwe, ze POdkrecil licznik?
  • ~anonim
    (2014-12-13 08:46)
    Tyle że od 2010 roku posiadałem tylko Quaskaya ...
  • ~romank
    (2014-12-13 00:51)
    bufon nie ma licznika zachowania kultury.
  • ~Kris
    (2014-12-13 00:35)
    Jak taka glisda może być masrszałkiem Sejmu?
  • ~POszer
    (2014-12-12 23:52)
    już to widzę s.i.k.o.r.s.k.i POpingala golfem, a za nim bor, koszer wysyła bor po pizze i on mówi o jakiś wyjazdach, żałosny krętacz, znowu ćpał
  • ~gostek
    (2014-12-12 23:50)
    Chciąłbym dożyć chwili kiedy to całe rządowe sk...stwo z przydupasami będzie uciekać z kraju. Niech trole nie smędzą że nigdy, bo to już niedługo chyba nastąpi.
  • ~gość
    (2014-12-12 23:47)
    Kiedy rozpocznie się rewolucja w Polsce? Trzeba zrobić z kosy dobry użytek jak pod Racławicami.
  • ~maariuss
    (2014-12-12 23:08)
    TABLOIDY - OSTOJA DEMOKRACJI - nigdy nie sądziłem że to napiszę
  • ~wer
    (2014-12-12 22:37)
    Nieruchomość lub inne dobra kupię od posła, senatora czy radnego w cenie z deklaracji majątkowej.
  • ~student
    (2014-12-12 22:30)
    WSTYD dla Polski dla Sejmu i dla Polaków . Gdzie honor panie Marszałku.Już po aferze za wypowiedz o zamachu w Gruzji, potem za watahy i Smoleńsk, potem za wiele innych lapsusów, aż wreszcie za taśmy,i za dobroć że tylko 90 a nie 270 pan sobie przyznał --- a pan ciągle u władzy, nie chce Pan tych biednych polaków zostawić. Może by tak jeszcze jakieś jedno auto dla biednych. .
  • ~z pisu
    (2014-12-12 21:30)
    Bawmy się ile się da :) drugi raz nie będzie okazji :)
  • ~marcelek
    (2014-12-12 20:57)
    i to jest nasza elyta, nóż się w kieszeni otwiera, ż takie cóś jest tzw. władzą, skąd sie biorą takie hieny, takie kanalie, takie NIC?!
  • ~esteta
    (2014-12-12 20:41)
    A to cwaniak.
    Cofa licznik.
    Od takiego nie kupiłbym używanego auta
    Do tego pewnie jeszcze cuchnie.
    Smrodu nie znoszę.
  • ~pozywacz
    (2014-12-12 20:03)
    pozywam sikora...
  • ~woźnica
    (2014-12-12 19:59)
    Nic im nie zrobi.
    Na pewno wszystkie w sumie w ciągu roku nie przejechały tyle.
    Nissan przez 4 lata ma zrobione 30 tys.Golf sto, ale przez ile lat?. Sumując przebiegi trzeba sumować też pieniądze z ubiegłych lat.
    Nie oszukujmy się on nie pracuje jako kierowca tylko też jest ministrem więc musi mieć trochę czasu na prace..
  • ~olo
    (2014-12-12 19:24)
    I ''wuja'' mu zrobią - ROMEK-KUŃ już POzwy pisze - sędzia się już rozgrzewa :-D

    Władza idzie ''na bezczela''.