Niemcy chcą pieniędzy od polskich kierowców za autostrady. Sprawa na ostrzu noża

| Aktualizacja:

Niemiecki minister zapowiedział, że 1 stycznia 2016 roku zostaną wprowadzone opłaty na autostradach dla kierowców samochodów osobowych. Myto mają płacić tylko obcokrajowcy m.in. Polacy.

wróć do artykułu
  • ~sukmancom sie nie spowiadam
    (2014-04-10 13:25)
    Polska przeciez tez bierze za niektore Autostrady i co z tego a zagraniczni tez nozy nie ostrza z tego powodu.
  • ~jazu
    (2014-04-10 13:29)
    rasista ten niemiec. Chcieliscie unie to ja macie.
  • ~vh
    (2014-04-10 13:39)
    Niemcy wtedy powinni placic w Polsce za drogie proporcjonalnie tyle ile u nich beda placic Polacy i po klopocie.
  • ~do diabla z Komunizmem
    (2014-04-10 13:41)
    do ~jazu2014-04-10 13:29

    A co to ma z Unia wspolnego? a jezeli tak jest to Polska pierwsza z tego przywileju skorzystala
  • ~Dziekujemy za bezplatne autostrady do 2016
    (2014-04-10 13:42)
    no i co z tego - wszedzie wlacznie z polska sa autostrady platne. Wypada moze podziekowac ze tam byly tak dlugo za friko.
  • ~ccc
    (2014-04-10 13:46)
    Sprzeczne z prawem europejskim!
  • ~hi hi
    (2014-04-10 13:49)
    Polacy powinni zbojkotowac niemieckie autostrady.
  • ~gola
    (2014-04-10 14:38)
    Nareszcie.W Polsce płaci się nawet za motocykl i kemp i od 3,5 tony ciężarowe na dodatek bramki i drogo ze łeb boli..Czemu mają jeździć za darmochę polskie buraki po niemieckich autostradach?
  • ~misza
    (2014-04-10 14:49)
    najpierw po polskch autostradach bedzi jezdzil car putin no a potem
    polaki uwidim
  • ~windy_city
    (2014-04-10 14:52)
    I bardzo dobrze - czas powrócić na czeskie i austriackie autostrady... u Niemców nie dość, że coraz gorzej to jeszcze wszędzie postawiono znaki ograniczające prędkość... jeśli nie musicie - omijajcie!
  • ~sojalnie wyje...ni
    (2014-04-10 15:45)
    Kiedyś były Niemcy. Dzis jest Polska rzeczywistość na niemieckich drogach.
  • ~Aga
    (2014-04-10 16:06)
    jade do pracy 600 km razy 0,17 tj 102 euro w jedna strone...niezle.
  • ~J.Walker
    (2014-04-10 16:21)
    I bardzo dobrze.W całej Europie łoją(najbardziej w Polsce) tylko w Niemczech darmocha.Trzeba być idiotą żeby tego nie widzieć.
  • ~Naparstek
    (2014-04-10 17:43)
    Teraz będzie opłacało się jeździć na niemieckiej rejestracji.
  • ~Waldemar
    (2014-04-10 17:47)
    Trudno wymagac od innych DARMOCHY, a samemu kasowac i to slono: Za przejazd Rzepin - Strykow zaplacilem tydzien temu w obydwie strony ca 150 zl. Nie widze wiec powodu, zebym ja mial w Polsce bulic jak za zboze za przejazd autostrada, a Polacy beda jezdzic w Niemczech za darmoche, w dodatku NAGMINNIE przekraczajac nie tylko szybkosc, ale takze wszystkie inne przepisy. Czekam jeszcze na czasy, gdy niemiecka Policja zacznie karac tych idiotow z Polski mandatami po 1000 i wiecej Euro!
  • ~POmysły tuskomatoła
    (2014-04-10 17:59)
    ciekawe co by jeszcze niemaszki wymyśliły gdyby nie amerykańskie bazy tam już zaczymają rozwalać uníę europejską od środka bo widzą że już więcej z tego nie wycisną
  • ~Ironiamus
    (2014-04-10 18:07)
    No to należy cos zrobić, żeby Polacy stali się krajowcami. Ale co? Polak potrafi?
  • ~Franek
    (2014-04-11 08:04)
    Co to jest za tytyl" Nemcy chca pieniędzy od polskic kierowców"...Mam wrażenie, ze polskie pismaki to niedorozwiniete osobniki ktore nic nie potrafia tylko zonglować tytulami tak aby zwracac uwage na swoje wypociny. Bo treścia nie sa zdolni nikogo chyba w miare rozgarniętego zainteresowac
  • ~markus
    (2014-04-12 19:01)
    A w czym problem ? Niech polska zwolni niemcow z oplat za polskie drogi , a niemcy na pewno sie odwdziecza.
    Tylko polak moze sie obrazac ze ktos chce od niego kase , za cos za co sam innych kasuje.
  • ~inż
    (2014-04-13 10:23)
    Wszyscy normalni ludzie dobrze wiedzą, że nawierzchnia dróg ulega zużyciu przez eksploatację jej za pomocą dużych pojazdów, tj powyżej 3,5 tony. Najbardziej "zużyciowymi" pojazdami są pojazdy o dmc powyżej 16t. Jak ktoś jest mechanikiem lub budowlańcem doskonale o tym wie.

Może zainteresować Cię też: