Nabici w luksusowe BMW po Amber Gold. Nie ma czego zazdrościć

| Aktualizacja:

Terenowe BMW po Amber Gold miało cieszyć nowego właściciela luksusem jednak tak się nie stanie. Niemiłe zaskoczenie spotkało też innych, którzy kupili auta po atrakcyjnych cenach. Wszystko przez zaskoczenie sposobem rozliczenia podatku VAT…

wróć do artykułu
  • ~kafar
    (2013-01-03 22:18)
    syndyk Dębiński nie takie numery robi - wespół z sędzią komisarzem rolują biednych żuczków
  • ~elgier
    (2012-12-28 20:37)
    jak zwykle dyletanci, wszedzie dyletanci, nawet licytacji zorganizowac nie umia, i nie umia tez uczciwie poinformowac ludzi.

    za co ci goscie biora pieniadze?
  • ~mm
    (2012-12-28 14:25)
    tusek poparcie 60 procent
  • ~cyryldrab
    (2012-12-28 16:24)
    Michal Tusk pomyslal o wszystkim,wspolnika do wiezienia.A on kase liczy i drwi sobie i dalej naiwnych w butelke nabija.Bo wyksztalcony jest i tatus premier.Tez chce cos z tego miec.
  • ~koko
    (2013-01-01 09:06)
    Dobrze ze nie bede miec dzieci na tym podlym swiecie. Boje sie jednak ze narodze sie znowu w rodzince bez ...
  • ~emeryt
    (2012-12-28 21:43)
    To już jest TOTALITARNY kraj, czy teraz zachód tego nie widzi?! TYLKO KARY KARY KARY!!! Tutaj jest OHYDNIE! Jestem za stary, żeby emigrować!
  • ~DSm
    (2012-12-28 18:45)
    Skoro to używane auta to naturalne jest, że lecą z 0 vatem. Nie wiem na co ci nabywcy liczyli. Księgowej nie mają?
  • ~obserwatorka
    (2012-12-28 16:32)
    Ale dowcip jeszcze z za krat działa telepatycznie na głupich ludzi. Tak jak by nie mieli gdzie kupić auta, ale durnota ludzka nie ma granic.
  • ~ddd
    (2012-12-28 16:23)
    Naiwniacy zawsze się znajdą :) Poza tym, takie służbowe auta mają mnóstwo zbędnych dupereli podpiętych pod instalację elektryczną, przeważnie nieprzystosowaną do tego. ,- tachografy, tachometry, dodatkowe immobilizery, gps-y, cb- radia i inne cuda-niwidy. . Bez przeglądu instalacji elektrycznej i do doprowadzenia jej do wymaganego stanu się nie obędzie. Życzyć tylko, by to nie wariowało. ;)
  • ~kwintyl
    (2012-12-28 15:50)
    piramidy ciąga dalszy... przez waszą ulubioną politykę
  • ~mjk
    (2012-12-28 15:33)
    Wasze słowa tow. Włodzimierzu można skomentować tylko w jeden sposób - "Nie podoba Ci się - to czemu pipierałeś ciu... tępego Donka"?
  • ~zb
    (2012-12-28 15:08)
    USTAWA o cenach z dnia 5 lipca 2001 r.
    Art. 3. 1. Użyte w ustawie określenia oznaczają:
    1) cena – wartość wyrażoną w jednostkach pieniężnych, którą kupujący jest obowiązany zapłacić przedsiębiorcy za towar lub usługę; w cenie uwzględnia się podatek od towarów i usług oraz podatek akcyzowy, jeżeli na podstawie odrębnych przepisów sprzedaż towaru (usługi) podlega obciążeniu podatkiem od towarów i usług oraz podatkiem akcyzowym,
  • ~Zielona Wsypa
    (2012-12-28 14:47)
    A była obietnica 3 x 15 = powinno być 45% VATu
  • ~emeryt budżetowiec
    (2012-12-29 13:36)
    Może teraz się wypowiedzą organizacje zrzeszające przedsiębiorców i powiedzą jacy to oni są biedni w polskim systemie podatkowym. Prawda jest taka, że tylko emeryci i pracujący na umowie płacą za wszystko VAT a prowadzący działalność tylko lamentują, że ich podatki utrzymują budżetowców, emerytów i wszystkich innych. Teraz widzimy, że łaszą się na fury na które ich nie stać i widać też, że nie są w stanie zrozumieć przepisu prawnego, ale jak urzędnik zła decyzje wyda to wrzask we wszystkich mediach.
  • ~Bozon Higgsa
    (2012-12-29 10:41)
    Oj, oj, oj ... Pan od BMW nie zarobi na nim tyle ile chciał. A może sprzedaj je z Vat skoro naliczasz i już. Aaaaaa, no chyba że chciałeś wozić d... za mniejsze pieniądze niż dałeś na aukcji. No to jest problem, bo jako podatnik nie chcę mieć udziału w Twoim odliczeniu Vat za wygodę Twojej d... Co za cinkciarz.
  • ~mtg
    (2012-12-28 14:15)
    Jest takie powiedzenie: "połasić się jak szczerbaty na suchary". ;)
  • ~Jan_Paweł_PAP_Jeż
    (2012-12-28 13:06)
    Ty-PO-wy interes ryżego tuska, ale już niedługo...
  • ~tensam