Drogówka ma nowe zabawki! Nie ma zmiłuj, wpadnie każdy i wszędzie

Polska drogówka pęka z dumy trzymając w rękach najnowszy gadżet. Urządzenie potrafi rzeczy o jakich nie śniło się kierowcom. Zobacz, gdzie policja zapoluje z nowymi zabawkami…

wróć do artykułu
  • ~nn
    (2012-09-10 18:49)
    To jeszcze wprowadzić godzinę policyjną - szajbusy
  • ~TeDak
    (2012-09-10 20:30)
    Tylko przeklęty Donald-zdrajca może tak polować na Polaków
  • ~Bodzio
    (2012-09-11 15:34)
    Też mam nowy fajny gadżet - nazywa się Yanosik i poinformuje mnie o patrolu na czas bez wzglęu na to jak wyszukany laser posiada ;)
  • ~Zabawkami ,to bawią się dzieci
    (2012-09-11 07:54)
    Drogówka ma nowe zabawki!


    Zabawkami ,to bawią się dzieci. Ja też kupiłem sobie nową zabawkę -snajperkę na odpuście i wyglądam jak ten śmieszny w białej czapce.
  • ~olo
    (2012-09-11 07:35)
    według mnie, każdy kierowca powinien profilaktycznie, co miesiąc płacić mandat, niezależnie czy popełnił wykroczenie czy też nie ! jaka była by to oszczędność dla państwa ! nie trzeba by kupować nowych gadżetów dla smerfów, a i Vincent był by zadowolony bo niektórym żyło by się lepiej !! niech żyje PO i jej poronione pomysły !!!
  • ~jazu
    (2012-09-11 06:52)
    dziury w drogach zalepic a nie zabawki do lapy!!!
  • ~Olo
    (2012-09-10 23:55)
    wpadnie każdy i wszędzie ale tylko niektórzy zapłacą, bo albo immunitety mają albo kolesi a szarak musi płacić.
  • ~maniek
    (2012-09-10 23:53)
    Ten rząd to dba o nas a może te pieski dbają o swojego pana ?i pod pretekstem bezpieczeństwa łupią kierowców. Dlaczego nie budują szerokich dróg by można było się szybko,sprawnie i bezpiecznie przemieszczać? tylko wprowadzają ciągle nowe ograniczenia zakazy nakazy i punkty by tylko zarobić.To ma być demokracja?.
  • ~sem
    (2012-09-10 23:09)
    Tylko jeszcze zabawki z zachodu im zostały,żeby nas dalej okradać po sprzedaży majątku Państwa.
  • ~Tonino
    (2012-09-10 23:06)
    Zamiast laserowych mierników prędkości , lepiej zakupić laserowe stymulatory mózgów dla naszych rządzących. Niech pieniędzy do budżetu szukają bardziej w swoich kieszeniach i kieszeniach swoich sponsorów typu Amber Gold i innych a nie wyłudzają ostatnie grosze od ubogiego (dzięki nim ) społeczeństwa. Bardzo ciekawe jak długo ten naród może jeszcze to ścierpieć.
  • ~infor
    (2012-09-10 21:26)
    Tyle tylko że, prędkość radiowozu będzie rejestrowana z dokładnością dziesiątych części kilometra i lokalizowana z jeszcze większą dokładnością. Kto będzie bardziej inwigilowany, kierowcy czy policjant prowadzący radiowóz?
  • ~qwerty
    (2012-09-10 21:01)
    Wpadnie każdy i wszędzie? Oj tam, oj tam... Nie każdy i nie wszędzie. Ja tam mam swój immunitet: nie mam auta, a na składaku nawet w Sopocie prędkości nie przekroczę. Bardzo się cieszę, że rząd ratuje zacną firmę LTI przed upadłością nie bacząc na jakieś tam mityczne państwowe zadłużenia i lecący policjantom na głowę zagrzybiony tynk na co poniektórych komendach... Jakoś się odkujemy.
  • ~absur d.
    (2012-09-10 20:27)
    Zamiast tych zabawek wprowadziłbym łapanki w miastach z wytrzepywaniem kieszeni każdemu. Za 1% od łupu zajmowałyby się tym prywatne firmy, a uzyskane w ten sposób środki wprowadzałbym do budżetu. Nikt nie musiałby kłamać, że chodzi o bezpieczeństwo.
  • ~taki
    (2012-09-10 17:28)
    a polska homologacje zrobili?czy znowu beda jaja?
  • ~Jacus
    (2012-09-10 20:00)
    Kogos tu a szczegolnie autora dobrze pokrecilo .Co miesiac ten sam scheiss i tytuly nie ma zlitoj ,nowe zabawki itd... Piszcie o drogach a nie drogowkach glupole.
  • ~Yan
    (2012-09-10 19:58)
    Całe szczescie że zasieg CB radia jest o wiele wiekszy niż tych zabawek. Jak zauwazylem to w promieniu 5 km od takiej laserowki chore prawo drogowe jest respektowane
  • ~po to dno
    (2012-09-10 20:34)
    Rudy śmierdziel zaczyna przeginać pałę
  • ~Miklus
    (2012-09-10 18:59)
    Jedyną troską wszelkich drogówek ze strażami miejskimi włącznie jest dybanie na kierowców, aby wydusić z nich jak najwięcej kasy. Reszta się nie liczy.Czy widział kto policjanta kierującego ruchem? Czy spotkał kto policjanta, który pomoże zagubionemu kierowcy w obcym mieście trafić na źle oznakowane rondo? Czy można liczyć na pomoc w razie małej awarii pojazdu? NIE!!! Oni są od mandatów.
  • ~iustus
    (2012-09-10 18:38)
    Do kitu, bo w sadzie Policja zawsze przegra, poniewaz ten gadzet nie robi zdjec a nie mozna udowadnic kogo konkretnie namierzal
  • ~DAV
    (2012-09-10 18:15)
    Nie lubię PISu , ale zgłosuję na kogo kolwiek, aby PO odsunąć od władzy i postawić przed sąd niezawisły .

Może zainteresować Cię też: