Kurski o łamaniu prawa za kierownicą BMW: to naprawdę z igły widły

| Aktualizacja:

Europoseł Jacek Kurski przyłapany na łamaniu przepisów drogowych, w dodatku pod nosem policji, dziwnie tłumaczy się ze swoich wyczynów. Przy okazji wyciągnął pewien wyczyn polityka Platformy…

wróć do artykułu
  • ~zbyszek
    (2012-06-26 11:57)
    europosel kurski to typowy przyklad posla buraka jakich u nas jest wiekszosc niestety
  • ~WAW
    (2012-06-26 12:04)
    ŻAŁOSNY WSIUN...
  • ~Max
    (2012-06-26 12:05)
    Po fizjonomii już widać że to burak z gminu
  • ~jaro
    (2012-06-26 12:12)
    pierdoły, pierdoły, pierdoły , no i praca do grobowej deski.
    Każdy kierowca wyjeżdżający na wczasy nie może być pewny czy
    po powrocie jest jeszcze posiadaczem prawa jazdy.
    Więc nie zajmujcie się pierdołami, tylko budujcie drogi.
  • ~kakule
    (2012-06-26 12:15)
    Bezczelny cyniczny kmiot z fryzurką a'la wczesny Lepper, ze słomą wyłażącą z butów.
  • ~nm
    (2012-06-26 12:21)
    Euro się zawali, bo jeżeli ten cymbał jest przedstawicielem Parlamentu Europy, To nie ma co komentować!
  • ~Ada
    (2012-06-26 12:21)
    Pod prąd, to pasuje do ciemięgi, półgłówka Nitrasa
  • ~glisty parlamentarne
    (2012-06-26 12:37)
    Gnida , za takie 'z igły widły ' ludzie płacą wysokie mandaty albo sprawa idzie do Sądu, dostają tez punkty karne.
    Skoro wykroczenia kierowców to błachostka, to znieści sejmowa chołoto przepisy karne dla kierowców łamiących prawo i wtedy problemu nie bedzie.
    Dla kogo tworzycie prawo jesli sami go łamiecie???
  • ~trew
    (2012-06-26 12:48)
    Wyższa konieczność, facet pilnuje naszych interesów w UE. Ma prawo do takiej formy łamania przepisów. Jeżeli dobrze się zajmuje MOIMI sprawami, to może zostawić samochód nawet na środku jezdni.
  • ~kornik
    (2012-06-26 12:51)
    To żaden trawnik, ale chaszcze. Czepiają się Kurskiego, a sami łamią przepisy drogowe. Dziennikarzyny na usługach POlitycznej mafii.
  • ~POLAK
    (2012-06-26 13:03)
    taki gnojek odważny jak prezio w stanie wojennym.antek pod smoleńskiem,cwaniaczek z zalatwionej lesniczowki taka polska itd
  • ~gazik
    (2012-06-26 13:09)
    PISzystowski matołek jak ma dobrze prowadzić i znać przepisy jak jego do niedawna nauczyciel i przewodnik z Żoliborza nie ma prawa jazdy.
  • ~norbert
    (2012-06-26 13:15)
    Nie przejmuj się Pan Panie Jacku tymi Pseudo-dziennikarzami.
    Oni jak by mogli to by podcierali zadek ryżemu i jego PO-paprańcom!
  • ~Edward Sopot
    (2012-06-26 13:23)
    Butne czy wręcz chamskie zachowanie posła , znane jest od dawna !
    Naprzeciw posterunku na Gdanskim lotnisku w Rębiechowie jest płatny parking
    trzeba przejsc na drugą stronę jezdni 0ok 100 150 mi... zapłacić !

    Ale tu imunitet nie działa , trzeba zapłacić za parkowanie !

    Szkoda że, zdarzają się tacy posłowie za których trzeba się wstydzić
    Szkoda i wstyd że znajdują się tacy niedouczeni malkontenci jak ten podpisujący się TREW z 12,48
    ,, jeśli zajmuje się dobrze ... może parkować na środku jezdni ,,

    Proszę pana ... niech mi pan obieca że, nie będzie się pan więcej rozmnażał , bo jeden taki cymbał jak pan to i tak za dużo !

    Przedwojenni jeszcze ludzie starego pokolenia mawiali
    ,, Prawo jest tylko wtedy prawem , jeśli jest prawem jednakowym dla wszystkich ,,
    Ponoć nawet według konstytucji , jesteśmy równi wobec prawa
    Czyżby ?
  • ~przywalmi
    (2012-06-26 13:26)
    Jest jedyna szansa w najbliższych wyborach pozbawić(nie wybierać) Jacusia immunitetu to zacznie przestrzegać prawa albo nauczy się łazić piechotą lub jeździć środkami komunikacji publicznej (bo na taxi może braknąć) to jest jedyna szansa na uratowanie Kurskiego dla społeczeństwa
  • ~Mr Ed
    (2012-06-26 13:27)
    To nie pierwszy ,, wyczyn ,, tego niby prawego Polaka !
    Mam nadzieję że już nigdy więcej nie zostanie posłem
    Wstydzę się za niego
    Wstydzę się za tak nieudolną policję

    Faktycznie czy jesteśmy równi wobec prawa ?

    Wygląda na to że nie !
    Szkoda
  • ~ŻABA
    (2012-06-26 13:30)
    WIDZĘ,ŻE "PO DRODZE" NA TO FORUM GINĄ OPINIE W WASZEJ "PRZESTRZENI MEDIALNEJ ! CENZORZY , ZNÓW MACIE PEŁNE RĘCE ROBOTY !!! TEGO NIE BYŁO OD LAT...
  • ~Jas fasola
    (2012-06-26 13:32)
    Po co posłowie tworzą prawo , jeśli później sami je łamią
    Ten Kurski , powinien zostać wysłany w następnych wyborach przez wyborców na Berdyczów

    Policji na posterunku w Rębiechowie powinno być wstyd !
    Następnym razem wezwijcie pomoc drogową i odeślijcie auto tego impertynenta Kurskiego na parking strzeżony do ...Nowego Sącza
  • ~klewer
    (2012-06-26 13:36)
    bo nie pozostawia się pojazdu pod banerami reklamowymi :)
  • ~Wiesio 13 usrany ujszczany pętak z SB
    (2012-06-26 13:36)
    Już niedługo skończy się korytko panu Kurskiemu. Zdrajca ,szuowina i wyjatkowy pętak bedzie musiał szukać pracy. Jego smieszna kanapowa partyjka nie przekroczy progu i bardzo dobrze. Spokorniejsze ty zdrajco padalcu obesrany.

Może zainteresować Cię też: