Gorące wieści dla fanów bogactwa przez duże B. Infiniti, luksusowa marka samochodowa należąca do Nissana, podpisała porozumienie z Magna Steyr, spółką koncernu Magna International, na montaż jeszcze projektowanego luksusowego samochodu kompaktowego Infiniti klasy bazowej. Produkcja auta ma się rozpocząć w 2014 roku. Podpisana umowa jest kontynuacją zlecenia inżynieryjnego nad którym Magna Steyr obecnie intensywnie pracuje.

Reklama
Inne

Nowy samochód daje marce Infiniti ogromną możliwość zdobycia nowych klientów i rozwoju na tak kluczowych rynkach jak te w Europie Zachodniej - powiedział Andy Palmer, wiceprezes Nissan Motor Company, odpowiedzialny za Infiniti. - Współpraca z Magna Steyr przy produkcji tego ważnego auta jest oczywistym powodem do zadowolenia.

Z radością podpisujemy kontrakt z Infiniti na montaż tego pierwszego samochodu. Jest to ważny kamień milowy w dalszym wzbogacaniu portfolio klientów Magna Steyr, jako firmy oferującej wyspecjalizowane usługi inżynierskie i kompletny montaż samochodów - powiedział Günther Apfalter, prezes Magna Europe i Magna Steyr.

Inne

Firmy finalizują obecnie szczegółowe zapisy umów produkcyjnych i dostawczych i nie podają teraz żadnych więcej szczegółów.