Tiguan CityLine bazuje na wersji Trend&Fun. Oferowany jest z czterema silnikami: z dwoma benzynowymi TSI o mocach 122 i 160 KM oraz z dwoma jednostkami wysokoprężnymi o mocach 110 i 140 KM. Bazowa cena Tiguana CityLine wynosi 82 .990 zł - to o 7000 zł mniej w porównaniu do ceny wersji Trend&Fun. Ponadto wersja specjalna jest lepiej wyposażona a zdaniem ludzi z VW łączna korzyść wynosi 11 000 zł.

Reklama
Inne / SAINTFOTO MIKOLAJ URBANSKI

Wyposażenie standardowe wersji Trend&Fun zawiera m.in. przednie fotele z regulacją wysokości, światła do jazdy dziennej, ESP, elektroniczny hamulec postojowy z funkcją Auto-Hold, komputer MFA Plus, system radiowy RCD 310 z odtwarzaczem płyt CD/MP3 oraz obręcze aluminiowe 16 cali Portland. W wersji CityLine wyposażenie zostało wzbogacone o automatyczną klimatyzację dwustrefową Climatronic, trójramienną kierownicę obszytą skórą, asystenta parkowania Park Assist 2.0 oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu z wizualizacją na ekranie radia lub nawigacji.

Inne / SAINTFOTO MIKOLAJ URBANSKI

Tiguan CityStyle dostępny jest z trzema silnikami: jednym TSI o mocy 160 KM i dwoma jednostkami wysokoprężnymi 2.0 TDI o mocach 110 i 140 KM. Skonfigurowany został na bazie wersji Sport&Style, która seryjnie zawiera m.in. przyciemnione szyby, reflektory przeciwmgielne z funkcją statycznego doświetlania zakrętów, multifunkcyjną kierownicę obszytą skórą z elementami aluminium, komputer pokładowy Premium, sportowe fotele z przodu z tapicerką z alcantary, czujnik deszczu i czujnik zmierzchu z funkcją Coming/Leaving Home, automatyczną dwustrefową klimatyzację Climatronic oraz tempomat.

Reklama
Inne / SAINTFOTO MIKOLAJ URBANSKI

W wersji CityStyle wyposażenie standardowe zostało wzbogacone o 17-calowe obręcze ze stopów metali lekkich Boston, system nawigacji satelitarnej RNS 510 z odtwarzaczem DVD, reflektory bi-xenonowe ze światłami do jazdy dziennej LED, asystenta parkowania Park Assist 2.0, czujniki parkowania z przodu i z tyłu z funkcją wizualizacji na ekranie radia lub nawigacji.

Inne / SAINTFOTO MIKOLAJ URBANSKI

Tiguan Sport&Style z silnikiem TSI o mocy 160 KM kosztuje od 104 090 zł, z jednostką 2.0 TDI o mocy 110 KM - 104 890 zł. Za wersje CityStyle w salonie oczekują odpowiednio 110 890 zł i 111.690 zł. W opinii przedstawicieli VW przy wyborze wersji specjalnej można zyskać 6610 zł.