Jak zabezpieczyć się od wzrostu kosztów przeglądu nowego samochodu? Ciekawe wyjście z sytuacji wprowadza do swojej oferty Fiat. Na czym polega ta propozycja?

Reklama

Otóż przy zakupie nowego Fiata można zdecydować się na dodatkowy zakup od dwóch do pięciu planowych przeglądów okresowych (Pakiet Przeglądów Okresowych). Jak zapewniają twórcy tego rozwiązania użytkownik nowego modelu, zarówno osobowego jak i dostawczego, gwarantuje sobie w kolejnych latach eksploatacji auta stałe koszty serwisowe. Oferta programu jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych jak i osób prowadzących działalność gospodarczą - bez względu na to czy samochód będzie użytkowany prywatnie czy służbowo. Co ciekawe do auta marki Fiat, które nie ma jeszcze roku, jego właściciel również może dokupić jeden z pakietów serwisowych.

Co zyskuje kierowca? Najważniejsza jest gwarancja stałych cen - po zakupie wybranego pakietu przeglądów użytkownika nowego fiata nie zaskoczy wzrost cen części zamiennych i robocizny - pozostaną one niezmienne przez cały okres ważności umowy. Posiadacz pakietu automatycznie dostaje możliwość serwisowania samochodu w dowolnym autoryzowanym serwisie Fiata w całym kraju.

Inne

W przypadku zdecydowania się na kupno samochodu za pośrednictwem Fiat Bank Polska kierowca ma możliwość wliczenia wartości pakietu serwisowego do raty kredytu.