Wayne Branon, dotychczasowy prezes i dyrektor zarządzający Chevrolet Europe, odchodzi na emeryturę po 38 latach pracy w General Motors. Wiadomo już, że od 1 stycznia 2012 roku jego funkcje i obowiązki przejmie Susan Docherty.

Od maja 2010 roku Susan Docherty pełniła obowiązki wiceprezesa ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej GMIO. Docherty pracowała wcześniej na stanowisku wiceprezesa GM ds. marketingu w Stanach Zjednoczonych. Inne stanowiska zajmowane przez nią to wiceprezes GM ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej w Stanach Zjednoczonych, dyrektor generalny marek Buick-Pontiac-GMC, dyrektor marketingu GM Europe z siedzibą w Niemczech oraz manager ds. międzynarodowego marketingu i komunikacji w oddziale firmy w Zurychu.

Wayne Brannon rozpoczął pracę w GM w 1973 roku. Przed objęciem funkcji dyrektora GM ds. sprzedaży i marketingu w Afryce w 1992 roku, Brannon pracował na różnych stanowiskach w dziale sprzedaży, marketingu i planowania marki Cadillac. Kolejne funkcje zajmowane w strukturach GM wiązały się z prowadzeniem działań sprzedażowych i marketingowych w Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Południowej oraz z objęciem stanowisk kierowniczych zarówno w Zurychu, jak i w São Paulo. Na początku 2006 roku Brannon zainicjował odrodzenie marki Chevrolet w Europie.

Pod kierownictwem Brannona marka podwoiła sprzedaż w Europie. W pierwszych trzech kwartałach tego roku Chevrolet sprzedał w Europie ponad 380 000 pojazdów, notując dwucyfrowy wzrost w 11 krajach. W setne urodziny tej marki na europejskim rynku zadebiutowało aż siedem nowych modeli Chevroleta.