Właściciele diesli będą zaskoczeni. I to już wkrótce!

| Aktualizacja:

Idzie wiosna, a wraz z nią dobre wiadomości dla kierowców diesli. Wczoraj, po raz pierwszy od 19 października ubiegłego roku, olej napędowy kosztował w hurcie mniej niż benzyna 95.

wróć do artykułu
  • ~heniek
    (2012-03-01 19:28)
    BePowiec: wodę to ci chyba z mózgu zrobili - o ile więcej ci pali???
  • ~dooom
    (2012-03-01 17:38)
    W USA i Kanadzie olej kosztuje albo tyle samo albo nieco wiecej niz benzyna. Diesele sa bardzo niepopularne i nawet ciezko mowic o zaletach bo nikt w to nie uwierzy. Jesli diesel to pewnie autobus albo duzy truck :)
  • ~gugcia
    (2012-03-02 09:12)
    swietna wiadomosc,ze ogolnie paliwa dobija do 6 zl (jak tylko oslabi sie zloty,a stanie sie to w ciagu 1 do 3 miesiecy,euro bedzie po 4,50 zl,dolar po 3,50 zl) i wtedy jak benzyna bedzie po 6 zl za litr to ON bedzie po 5,90zl,no,naprawde bedzie sie z czego cieszyc.A jak panstwa zachodnie wraz z Izraelem beda cos kombinowac przeciwko Iranowi to wtedy benzyna bedzie po 7 zl,ale ON po 6,90zl,to sa same dobre wiadomosci.Gdy dolozymy inna dobra wiadomosc,ze A4 Krakow - Katowice w jedna strone to juz 18 zl i w podobnych cenach zaplacimy juz niedlugo za drogi w calej Polsce,to radosc kierowcy Diesla konca nie ma.Szcegolnie gdy zona ma male auto na benzyne.Ale to smiesznie bedzie w domu przy kolacji,nie ?,bedzie mozna sie z zony nabijac,ze tankuje o 10 gr drozej i ze w ramach nowej polityki rzadu,na ktory glosowalo najwiecej Polakow!,zonka popracuje sobie do 67 roku zycia.Ale jej bedzie wesolo za np.30 lat gdy bedzie miala chorobe serca,stawow,jakas niewydolnosc oddechowa albo inne choroby i bedzie z usmiechem na ustach wstawac o 5 rano do roboty majac np.66 lat i 8 miesiecy,ale bedzie wesolo.No,jak na babci pogrzebie...
  • ~BePowiec
    (2012-03-02 09:12)
    Heniek: O co ty zdziwiony, że w Polsce chrzczą bajurę?! No jednak Ty masz chyba wodę w muzku, chrzczoną...hehe
  • ~analityk
    (2012-03-02 08:50)
    Ci analitycy strasznie kiepscy.wiem że nic nie wiem.A kase biora.
  • ~zza miedzy
    (2012-03-02 04:11)
    Jak PIS wygra wybory to benzyna bedzie po 5 zlotych... ani chybi,, z tego wniosek ze Tusk jest Prezesem! a jabluszka po ile panie Prezesie?
  • ~pol anka
    (2012-03-01 22:16)
    a jakże, teraz w oleju napędowym jest już 7% biokomponentów jak zaczną im silniki padać to zdziwienie będzie przeolbrzymie. Niemcy nie moga do tej pory wyjść z zaskoczenia - dlatego tankuja w Polsce.
  • ~Mańka
    (2012-03-01 21:27)
    Co za pierdoły. Szkoda, ze mi nie płacą za takie bzdury
  • ~strażak
    (2012-03-01 20:08)
    Ale dymu z przyćmionych łbów.
  • ~aekielski
    (2012-03-01 17:56)
    Będzie się opłacało kupować olej i przerabiać go w domu na benzynę. Znam technologię, jak ktoś zainteresowany to służę pomocą.
  • ~voto
    (2012-03-01 17:49)
    do sympatyka po a pejsy masz ?
  • ~Kawał
    (2012-03-01 17:53)
    Gnoju napisz ze olei stanieje 2 zł to wtedy można powiedzieć ze tanieje .
  • ~BePowiec
    (2012-03-01 12:45)
    ja od 3miesięcy płacę powyżej 6zł/l.Tankuje uszlachetniony ON, bo zwykły ma za dużo wody, i autko mi o więcej pali.
  • ~a szkoda gadać
    (2012-03-01 16:25)
    Podniescie do 9 zł a potem obniżcie o 1zł.
    To bedzie Hosanna
  • ~będzie jeszcze dobrzej
    (2012-03-01 15:43)
    Fikoły , będziemy jeżdzić do Białegostoku tankować olej napędowy ,
    POmatolska reklama medialna . Jest lepiej na wschodzie Polski staniało .
    I tak nas dymają bez mydełka na sucho , jak chcą i jeszcze wciskają że jest lepiej .
    ŚCIEK !
    Powinni ogłosić wczoraj na stadionie tym półgłówkom , oni by uwierzyli .
  • ~Krótka Piłka
    (2012-03-01 15:41)
    Brawo! Olej napędowy o 1 grosz tańszy - na 50 l. baku paliwa można zaoszczędzić całe 50 groszy!!! Hosanna!
  • ~Pepe
    (2012-03-01 15:38)
    "...olej napędowy kosztował w hurcie mniej niż benzyna 95..." - booo benzyna podrożała ;)
  • ~zwolennik Tuska i PO
    (2012-03-01 15:33)
    A mnie stac nawet gdyby była po 9 zł.
  • ~stary telewidz
    (2012-03-01 15:25)
    Może się mylę, ale my ropę kupujemy od Rosjan, a nie na zachodnich giełdach. A ceny na ropę są stałe, więc dlaczego takie podwyżki cen paliw produkowanych głównie z rosyjskiej ropy
  • ~Tofik
    (2012-03-01 13:38)
    Kończy się sezon opałowy, zima była wyjątkowo łagodna, zapasy oleju na dwa lata, trzeba się jakoś go pozbyć. Ameryki w tym artykule nie odkryto.