8 lipca Honda Poland organizuje nietypową odsłonę wyścigu między kolorowymi pachołkami znanego wszystkim pod nazwą "Honda Gymkhana".

Reklama

Specyficzny charakter temu sportowemu wydarzeniu nada oryginalna lokalizacja imprezy, która odbędzie się na torze kartingowym w Radomiu.
W dniu imprezy jak będzie można doświadczyć lub po prostu zobaczyć zaciekłą walkę o cenne sekundy na trasie przejazdu konkursowego.

Co więcej organizator urozmaici czas spędzony na "Honda Gymkhana" konkursami z nagrodami oraz innymi atrakcjami. Przypominamy, że w imprezie może wziąć udział każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii A i ubezpieczony motocykl z ważnym przeglądem technicznym.

W czasie przerw pomiędzy wyścigami, rozgrywany będzie nowy konkurs "Honda GP8" na udostępnionych przez organizatora skuterach Vision 50. GP8 to zawody polegające na jak najszybszym pokonaniu pięciu ósemek pomiędzy dwoma pachołkami.

W Honda GP8 może wziąć udział każdy, kto posiada kartę motorowerową, prawo jazdy kategorii A1 lub po prostu ukończył 18 lat.