• ~jan3
    (2013-03-23 18:19)
    Kup sobie Opla -pewny
  • ~6uj
    (2013-03-20 07:15)
    zobaczcie jaka fuszerke robia warsztaty zamiast naprawic.. http://www.wiadomoscii.oz.pl
  • ~barbus
    (2013-08-03 15:13)
    mam 13hyundaia atosa zero rdzy a w nowym 2letnim i20 rdza zaczyna wychodzić
  • ~hehe
    (2013-03-19 16:32)
    taaaa, ople fiaty i podobne badziwie to juz w ogole nie rdzewieje? panie dziennikarz kto panu zaplacil za ten "artykul"?
  • ~Do znawców aut
    (2013-03-24 18:12)
    Na moim 19-nastoletnim aucie ( fiat 170p) zaczyna pojawiać się rdza. Jak najlepiej proces zahamować?
  • ~corsiarz
    (2014-08-22 20:43)
    Corsa D - rdzewieje; samochód od nowości po 3 latach rdza na błotnikach tylnych; po 5-ciu latach to samo; po 7 znowu malowanie; drzwi po 5-ciu latach, po 7 znowu (na razie na gwarancji robione) - nigdy więcej opla
  • ~dareczek71
    (2013-03-20 17:35)
    Zaczął mi odchodzić lakier z tylnej klapy, - to jakieś lekkie nieporozumienie (szok ) jak na 3letnie auto! Samochód nowy zakupiony w salonie - jak go kupowałem, to mi mówili, że Fordy fokusy nie rdzewieją sranie w banie . Weźcie to pod uwagę przy zakupie samochodu tej marki FORD !!! Spotkałem następnego użytkownika - jemu tez wyszła rdza po tej zimie na 3 letnim FORDZIE FOCUSIE czyli lipa. Dzwoniłem do Ford Polska Sp. z o.o. - powiedzieli mi, że gwarancja mi minęła i tego babola nie naprawią bezpłatnie. Tak FORD dba o swoich klientów - tylko do momentu zapłacenia kasy za auto - później ma ich gdzieś.
  • ~mieczysław
    (2013-03-19 13:53)
    Kiedyś królami ,,rudej" były francuzy, teraz jest na odwrót
  • ~brzuch boli ze śmiechu!
    (2013-03-28 21:41)
    Moim pierwszym Mercedesem była,przejściówka z 1974 roku W114. No i kołpaki do kół były z blachy nierdzewnej. Tak tak, lemingi w dzisiejszych plastikach których maski prawie nie różnia się od siebie (koreańczyk, japończyk, francuz czy inne barachło - takie same skośne lampy ha, ha...) tego sobie nie mogą wyobrazić.A Volvo kiedyś to nie miało wstawek blach np bagażnika z nierdzewki? Te czasy minęły. Teraz króluje tandeta. Wszedzie.
  • ~własciciel forda
    (2013-03-19 11:51)
    Fordy najszybciej rdzewieja!