Reklama
Warszawa
Reklama

Nowy zawodnik! Pierwsze zdjęcia bestii na czterech kołach

31 lipca 2012, 09:57
Chevrolet z dumą wprowadzi model camaro do serii NASCAR w 2013 roku - powiedział Jim Campbell, wiceprezes Chevrolet Performance Vehicles and Motorsports. Camaro w wersji przygotowanej do wyścigów wyróżnia się licznymi elementami stylistycznymi, nawiązującymi do modelu produkcyjnego, takimi jak wybrzuszona maska silnika czy wklęsły grill. W projekcie uwzględniono również typowe dla camaro okrągłe światła przypominające aureolę, kratownicę osłony chłodnicy oraz logo Chevroleta w kształcie złotej muszki.
Chevrolet z dumą wprowadzi model camaro do serii NASCAR w 2013 roku - powiedział Jim Campbell, wiceprezes Chevrolet Performance Vehicles and Motorsports. Camaro w wersji przygotowanej do wyścigów wyróżnia się licznymi elementami stylistycznymi, nawiązującymi do modelu produkcyjnego, takimi jak wybrzuszona maska silnika czy wklęsły grill. W projekcie uwzględniono również typowe dla camaro okrągłe światła przypominające aureolę, kratownicę osłony chłodnicy oraz logo Chevroleta w kształcie złotej muszki. / Chevrolet
Chevrolet wystawi nowego "zawodnika" w wyścigach serii NASCAR w 2013 roku - model camaro po raz pierwszy pojawi się na torze wyścigowym Daytona International Speedway w lutym przyszłego roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
NASCAR Camaro Chevrolet Camaro chevrolet

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama