PiS ma sposób na rozwiązanie kłopotu ze spalonym Mostem Łazienkowskim

Otwarcie Mostu Śląsko-Dąbrowskiego dla wszystkich, trambuspas na Moście Poniatowskiego i darmowa komunikacja z prawego na lewy brzeg Wisły. Takie są propozycje polityków Prawa i Sprawiedliwości na usprawnienie ruchu w Warszawie. PIS ostro krytykuje też władze miasta.

wróć do artykułu
  • ~ślązak
    (2015-02-22 22:20)
    Pisowcy mają recepty na wszystkie klęski ,choroby i kłopoty. Mają najlepszych speców, którzy wiedzą jak zaradzić trudnościom po spaleniu mostu.Czy ci spece wiedzą też jak najlepiej palić mosty?
  • ~zxc
    (2015-02-21 19:53)
    A czy tęcza była od początku monitorowana czy po kolejnym podpaleniu?

    Ja proponuję zabrać 16 mln oddanych na budowę bunkra w Wilanowie.
    Jeszcze parę takich ruchów i kasa się znajdzie.

    ps.
    Zobaczcie jak ukarano kiboli we Włoszech - kary nawet do 40 tys. euro. A u nas?
  • ~WAW
    (2015-02-21 12:58)
    TYLE KASY PRZEPADŁO NA UNOWOCZEŚNIENI TĘCZY a BUETOWA TAK SIE O TĘCZE STARAŁĄ
  • ~WAW
    (2015-02-21 09:46)
    PIS MA ZAWSZE NA WSZYSTKO SPOSOB I ROZWIAZANIE PROBLEMOW... :))

    JAK TYLKO POJAWI SIE JAKIKOLWIEK PROBLEM TO WODZ KURDUPEL OD RAZU MA ROZWIAZANIE, A PRZYBOCZNI PLASZCZAK I BREDZINSKI SKRUPULATNNIE NOTUJA TO W NOTESIKACH... :))

    CIEKAWE CO BY MOWILI JAKBY SASIN NIE PRZEGRAL Z HGW I ZDARZYLOBY TO SIE ZA JEGO KADENCJI? WINA POPRZEDNICZKI CZY MOZE ZAMACH? :))

    BTW - JAK TAM Z 3 MLN MIESZKAN - JUZ WYBUDOWANE?
  • ~SAMI SWOI
    (2015-02-21 07:10)
    JAK MOŻNA ODWOŁYWAĆ . PRZECIEŻ TO SAMI SWOI
  • ~bredzący prezes
    (2015-02-21 03:06)
    Ja proponuję jak drzewiej bywało powrócić do przechodzeniu po brodzie . Nie boję się brodzić choć jestem niewysokiego wzrostu jak to z prezesami bywa .
  • ~rychu
    (2015-02-20 22:53)
    nie dosyc ze most sie spalil, to jeszcze Jarek i jego trole chce podpalic cala Polske !!! dla Putina i zeby Jarek mogl znowu rzadzic !!!
    jest tez nie monitorowany przstanek, ktory zostal zdewastowany - sekta Jareczka na pewno bedzie chciala kilku dymisji i zorganizuje protest !!!
  • ~rylec
    (2015-02-20 20:45)
    Warszawiacy ,nie wstyd wam.Jeszcze niedawno płakaliście, że nie podoba wam się podatek janosikowy,,a teraz sami żebrzecie o pieniądze z budżetu, na odbudowę mostu.
  • ~soad
    (2015-02-20 20:44)
    O kurna!!!
    PIS ma pomysł!!!
    Wybudować trzy miliony mieszkań dla bezdomnych z Donbasu ora wysłać emerytów na survival do Egiptu (niech walczą z kim wypadnie)
  • ~grób
    (2015-02-20 20:03)
    grób jaruzelskiego jest ,też, cały czas monitorowany, na koszt podatników.
  • ~HGW na emeryturę jazda
    (2015-02-20 19:05)
    Niech wymienią HGW razem z łazienkowskim na nowszy model .
  • ~Monachijski
    (2015-02-20 17:01)
    "inżynier"!!! Jak takiś mądry to trzeba było przed pożarem robić raban o pilnowanie mostu, bo wybuchnie pożar. Teraz wszyscy mądrale wymądrzają się na wyprzódki. Czemu Sasin nie mówił nic o moście w czasie kampanii wyborczej? Pytanie dodatkowe: skąd w 38-to milionowym kraju biorą się prymitywni forumowicze?
  • ~warszaiak
    (2015-02-20 16:26)
    Ciekawe jest to że ekspertami robią się najwieksze matoły nie mające wogule pojęcia o wytrzymałości materiałów przy działaniu wysokiej temperatury na niei wypisują złote myśli niedouczonych głów
  • ~podpowiedż
    (2015-02-20 16:16)
    dobrze jest kogoś pouczać i wskazywać komuś co zrobi bez potrzebnych ekspertyz i nie brać odpowiedzialności w razie niepowodzenia lub katastrofy,to tylko pis taki mądry i wyszczekany.najlepiej by było żeby sam się pis odwołał wyszło by to na dobre wszystkim
  • ~inżynier
    (2015-02-20 15:18)
    Zagadka roku: Jak przy pomocy ognia z paru desek i 2 złomiarzy stopić asfalt, rozgrzać stal do 1000'C i zniszczyć kilka godzin jeden z najważniejszych mostów w stolicy 30milionowego kraju? Odpowiedzi przesyłać do Słoikowa Mazowieckiego na adres Bufetowa 100%, Platforma Gronkowiec Walc.
  • ~Tomek z W-wy
    (2015-02-20 14:42)
    BETON DOSTAŁ TĘPERATURY i JEST DO LUFTU TE ŚRODKOWE PASY POwinny być wyburzone boczne są sprawne to będzie kosztować kupa kasy można by PObudować TĘCZE za tą KASE WARSZAWY do GDANSKA

Może zainteresować Cię też: