Miliardowy przekręt na ekranach. Tusk wskazał na PiS. Teraz rusza śledztwo

Słowa Tuska stały się ciałem! Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zbędnych ekranów akustycznych, stawianych przy polskich autostradach. Śledczy podejrzewają, że w 2007 roku urzędnicy Ministerstwa Środowiska, odpowiadający za stosowne przepisy, nie dopełnili obowiązków.

wróć do artykułu
  • ~Podatnik Polski
    (2014-02-26 09:22)
    Donald śpisz czy kpisz?! Kończy ci się druga kadencja a ty dalej zwalasz na poprzedników! Problem w tym ze nikt z wyższych urzędników państwowych również polityków nie ponosi odpowiedzialności w szczególności karnej!
  • ~kuka
    (2013-02-12 13:20)
    Jest jeden wielki bajzel i tyle.
  • ~123
    (2013-01-15 16:55)
    PANIE DONALDZIE ZMIENIŁO SIĘ PRAWO DOTYCZĄCE POZIOMU HAŁASU A PAN DALEJ STAWIA EKRANY - OC OC CHODZI ? TO KOMU TU ZALEZY NA STAWIANIU TYCH EKRANÓW. PISZE TU NP. O UL. MARSA W WARSZAWIE EKRANY POWSTAŁY JUZ PO NOWYM ROZPORZĄDZENIU I DALEJ SA STAWIANE.
  • ~Rb.
    (2013-01-10 11:57)
    No cysorza ktos walnol mlotem to jeszcze mu sierpem poprawic za te brednie co opowiada juz przez 6 lat.
  • ~gienek
    (2013-01-10 07:38)
    skoro to co ustalil rzad pisu obowiazoje wiecznie to po co utrzymywac te bande nieudacznikow z po wygnac ich w cholere zaoszczedzimy grube miliony a do wizerunku wystarczy doda
  • ~Edek
    (2013-01-09 15:37)
    PrzyPOminam POmatołom że rządzą już od sześciu lat i zmienić prawo mogli sto razy jeśl jest wadliwe, ale matoły to leniwe gnoje i wolą się doszukiwać winnych któży już dawno nie rządzą.
  • ~asen
    (2013-01-08 14:09)
    Wygrają bo mają sądy co za nimy stoją pokazał to Gowin jest za a nawet pszeciw w sprawie doktorka
  • ~hengaj
    (2013-01-08 12:50)
    Szanowni komerntatorzy!
    To co już się stało w polskich warunkach jest sprawą nie do odkręcenia no może
    w bardzo małym zakresie.W Polsce jest taki burdel prawny,że osoba będąca na
    świeczniku władzy może praktycznie w jakimś stopniu dzialać na szkodę Kraju
    oraz nas wyborców.Polacy w bardzo małym stopniu interesują się wyborami
    oraz kandydatami na posłów,senatorów,prezydentów itp.itd.Starajmy się na
    forach przekazać informacji więcej na temat wyborów,kandydatów na te stano-
    wiska.Przekonajmy Polaków do tego,że warto brać udział w wyborach aby
    rozczarowanie było mniejsze.W każdej partii nawet tej nie lubianej są ludzie
    wartościowi i uczciwi.Im większy udział w wyborach tym mniej przypadkowych
    ludzi nas reprezentujących tym mniejsze rozczarowanie z ich rządów.
    Przestańmy wreszcie zwalać winę tylko na nich a sami umywamy ręce.
    Los naszego kraju niech nam nie będzie obojętny.Wszystkim opluwaczom,
    sprzedawczykom naszego Kraju przeciwstawmy się na forach jakie nam
    technika dała.Jako naród wyzwólmy się wreszcie z tego marazmu niemocy.
  • ~Piter
    (2013-01-08 11:18)
    czy nie może być tak aby twórcy prawa przestali być anonimowi? Może pod każdą ustawą czy rozporządzeniem powinni być podani jego bezpośredni twórcy jako autorzy wymienieni z imienia inazwiska? Niepotrzebne byłoby wtedy dochodzenie prokuratorskie bo od razu wiadomo byłoby komu za buble prawne można podziękować. A i odpowiedzialność twórców byłaby większa.
  • ~bolek tw
    (2013-01-08 05:49)
    no i co lemingi ? poj ...ne, dobrze sie zdycha za cysorza?
  • ~jani
    (2013-01-07 14:16)
    Główny aferzysta RP brzytwy się chwyta.Trzeba koniecznie odwrócić uwagę społeczeństwa od POwskich przekrętów.Wy POwskie dranie ,nie róbcie z ludzi idiotów,to są ostatnie chwile Waszych rządów-nawet "zaprzyjażnione" telewizje wam nie pomogą.
  • ~Brat
    (2013-01-06 20:32)
    Ten (StJ2013-01-05 23:32 ) jest walnięty obuchem w łeb czy ten feler z umysłem ma od urodzenia.
    To jest pytanie retoryczne.Odpowiedź jest wiadoma
  • ~edek
    (2013-01-06 20:17)
    Pisobolszwewicy zawsze halasliwi byli to i ekrany akustyczne były potrzebne. Donaldowi złodziejowi emerytur sledztwo w tej sprawie na ręke.
  • ~hen
    (2013-01-06 15:34)
    Albo chełpienie się,że tylko kilka jest na świecie stadionów z dachem.Ale
    pod naszą szerokością geograficzną jest tylko nasz,Narodowy.Bogate kraje
    nie wybudowały takiego stadionu,bo to wyrzucone pieniądze,przekonaliśmy
    się już wielokrotnie,w ciągu rocznej eksploatacji obiektu.Ktoś w mediach
    podał,że to projekt PiSu,bo PiS rządził jak myślano o organizacji piłkarskich ME.
    Podobne zarzuty Tuska w sprawie wywalenia bezsensownego pieniędzy
    na szpecące krajobrazy ekrany. Bezinteresownie kolesie z Platformy nie
    brudzili sobie rąk takimi, gołym okiem widać, przekrętami. Jest to ENTY przykład
    działania obecnego /NIE/ rządu.
  • ~Szewc Kilinski
    (2013-01-06 09:51)
    Przecież to oczywista wina rządów tego twórcy cudów. Atakuje teraz by się bronić, ale dali to na żęr by przykryć inne afery.
  • ~GoldmanSachs
    (2013-01-06 09:47)
    A możę tak przy okazji przesledzić zakup Dreamliner'a tego cuda dla LOTu ? Tu też śmierdzi , niektórzy mówią,żę cuchnie na odległość...
  • ~power
    (2013-01-06 09:16)
    Układy! Kolesie ! Kłamstwa! Manipulacje i straszenie PiS! to standardy władzy PO !
  • ~STAROSTA
    (2013-01-06 08:48)
    POpaprańcy łykają wszystko co tylko wypowie naczelny POmatoł Tfusk
  • ~HRABIA MONTE CHRISTO
    (2013-01-06 08:28)
    RUDY KRETYN DO WIOSNY NIE DOCZEKA
  • ~HAPPY NEW YEAR
    (2013-01-06 07:47)
    Buhahaha!

    TRAMPKARZ WPADL WE WLASNE GOOOOOOOWNO!