Nowak o "drogowych" rządach PiS: Nierealne plany i bałagan

| Aktualizacja:

Skąd problemy z budową autostrad? Zdaniem Nowaka m.in. stąd, że rząd PO-PSL nie odziedziczył po poprzednikach "rozpędzonego planu budowy", ale nierealne plany i bałagan legislacyjny, a uporządkował to dopiero jego poprzednik Cezary Grabarczyk.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio trzynastolatek picz na BISiory
    (2012-03-17 08:41)
    Niech ktoś przypomni: co było quasi polityczną podstawą do sformułowania wniosku o Trybunał Stanu dla Zbigniewa Ziobry i Jarosława Kaczyńskiego? Czy nie to np. – jak wyrażał to barwnie postkomunista Ryszard – „czerwony jaguar” – Kalisz: „stworzenie klimatu zagrożenia inwigilacją”?

    No to zapraszam do lektury.

    "Dziennik Gazeta Prawna":

    Pobiliśmy kolejny rekord: w 2011 r. tylko sama policja występowała o billingi Polaków 2 mln razy.(...) już dane za 2010 r. pokazywały, że jesteśmy najbardziej inwigilowanym narodem Europy. Wtedy podmiot uprawnione do występowania o dane telekomunikacyjne do operatorów komórkowych -policja, prokuratura i służby – sięgały po nie 1,3 mln razy.

    Czyli po odsunięciu od władzy PiSistów mających oczy przekrwione od inwigilowania niewinnych obywateli, na ich miejsce wskoczyli zadeklarowani cywilizowani Europejczycy, za rządów których co roku o 100 procent przyrasta poziom śledzenia wszystkiego i wszystkich.

    Wiosenne wróble ćwierkają, że Trybunał Stanu za czas rządów ekipy Tuska to może być za mało.
  • ~mohernacałego
    (2012-03-16 12:11)
    Nowak jako model byłeś lepszy,teraz z KonDonkiem możecie Grodzkiej dobrze zrobić,chyba na tyle was obu stać.
  • ~ale jaja Nowaka, to kretyn
    (2012-03-16 12:40)
    aparatczyk Nowak kłamie w zywe oczy. Sam Tusk mówił ze nic nie dziedzicza od PIS-u bo na nowo robia plany.
    Teraz jak jak jest porazka jeszcze po 5 latach narzeaja że połozenie asfaltu PIS zle wykonał i oni przejeli
  • ~apud
    (2012-03-16 12:31)
    Panie Nowak niech p. nie ośmiesza siebie i swoich ziomali czyli polszewików !!!
  • ~KOPARA2000
    (2012-03-16 12:30)
    PRZEBIŁ W GŁUPOCIE SAMEGO BULA POGRATULOWAĆ TUSKOWI I PLATFORMIE TRAFNYCH WYBORÓW BO NA ICH TLE TUSK TO NAWET NIE JEST GŁUPI
  • ~aga
    (2012-03-16 12:25)
    p. Model, daj pan spokój, że winne jest PIS, taki "bałach" był dobry 5 lat temu ! wstyd mi za takiego ministra RP !!!
  • ~dugme
    (2012-03-16 12:24)
    1 maj 2004 - wejście polski do Unii europejskiej;
    31 październik 2005 - zaprzysiężenie rządu Kazimierza Marcinkiewicza;
    14 lipca 2006 - zaprzysiężenie rządu Jarosława Kaczyńskiego;
    9 listopada 2007 zaprzysiężenie rządu Donalda Tuska.
    Czyli mamy 53 miesiące rządów PO do 42 miesięcy rządów nie PO, w tym 25 miesięcy rządów PIS.
    Ale i tak wszystkiemu jest winien Kaczor!!!
  • ~wścieklica
    (2012-03-16 12:21)
    Co za kretyn z tego Nowaka! A może by tak Mieszkowi I przypisać brak planów i co tam jeszcze?!... PO 5 lat "rządzi", a PiS?... Jak długo będzie jeszcze się zwalało swoje "nic nie robię PO" na PiS?!...
  • ~Pebik
    (2012-03-16 12:22)
    No jasne. Inaczej być nie może. Wszyscy winni lecz nie rząd Tuska i PeOwców.
    Chyba już tylko niewielka grupa nieuleczalnie chorych debili jest w stanie uwierzyć w słowa wypowiadane przez ludzi z PO.
    Bo reszta społeczeństwa widzi w was jedynie niekompetentnych malkontentów. A mówiąc prościej- To wy po prostu jesteście zwykłymi nieudacznikami.
  • ~GAG
    (2012-03-16 12:10)
    PIS ZBUDOWAŁO 5 KM AUTOSTRADY I JAK ONI MOGĄ KRYTYKOWAĆ PO
  • ~były kolejarz .
    (2012-03-16 12:50)
    Model na wybieg puszczony niech patrzy co mu napaskudził poprzednik , czy się nie potknie o jakąś przeszkodę [ może zgubił stringi ] , a nie patrzy w przeszłość z przed sześciu lat co już dawno poszło w niepamięć [ przynajmniej
    taką politykę prowadzi PO względem incjatyw rządowych PiS ] .
    Pan Nowak jednak dostaje czkawki gdy wspomni swoje obietnice i wyczyny ,
    zresztą nieodległe i oczywiście obwinia babcie że nie został na stałe MODELEM .
    Byłemu ministrowi Polaczkowi , ministro Nowak nawet nie wart pucować butów
    w holu ministerstwa , to jest profanacja stanowiska i instytucji .
  • ~Nowak
    (2012-03-16 12:08)
    To że Nowak jest Nowakiem/Minister/to wina państwa Nowaków.
  • ~BB
    (2012-03-16 12:08)
    Jesli chodzi o kolej, to na moim terenie winny jest pruski zaborca, że z takim rozmachem tę kolej, przy skromnych środkach technicznych zbudował.
  • ~sake
    (2012-03-16 12:08)
    pan Nowak jest z zawodu piekarzem.Niech więc nie udaje eksperta od dróg i autostrad i krytykę zaczyna od siebie.
  • ~Odkrywca
    (2012-03-16 12:06)
    PIS jest winny wszystkiemu!
    Ocipleniu i ozimbieniu!
    I głupocie co poniektórych...
  • ~Stary Człowiek
    (2012-03-16 12:06)
    Poprzednik miał przynajmniej nazwisko adekwatne do swoich działań w resorcie.Wykształcenie i kariera zawodowa ministra Nowaka ma się tak do dróg i kolei jak polonistyka do prostytucji.Tłumaczę : każda polonistka teoretycznie może zostać prostytutką . Nie każda prostytutka nadaje się na polonistkę.
  • ~Jaral
    (2012-03-16 12:03)
    Powinien jeszcze dodac, ze za jego personalna durnote tez PIS, a w szczegolnosci jaro kaczor jest odpowiedzialny. Juz sam oddech jarasa oddaje taki ogrom toksyn, ze w promieniu 500 km. autostrady pekaja. Oddech kaczora jest powodem wszystkich niepowodzen obecnego nierzadu i basta.
    Za kogo oni nas maja.
  • ~R
    (2012-03-16 12:00)
    Dlaczego w tym kraju kretyni sięgają takich stanowisk?
  • ~z Polski A
    (2012-03-16 12:45)
    Chyba nic gorszego nie mogło spotkać Polski niż rządy Tuska i PeOwców.
    Masakra normalnie.
  • ~zatrwożona
    (2012-03-16 12:51)
    Rządy fachowców jak to stwierdził o swoim gabinecie Tusk. Właśnie widać efekty pracy tych ,fachowców, Czego by się nie dotknęli to wszystko spieprzą. Aż strach pomyśleć, że ci ,fachowcy, jeszcze przez cztery lata mają dewastować Polskę.

Może zainteresować Cię też: