Polak, po dyskwalifikacji w Rajdzie Walii Czecha Martina Semerada, sklasyfikowany został na drugim miejscu i utrzymał trzecią pozycję w mistrzostwach.

Semerad, drugi na mecie rywalizacji PWRC w Rajdzie Walii, został zdyskwalifikowany po stwierdzeniu w jego aucie niezgodnych z regulaminem części.

Michał Kościuszko przesunął się tym samym na drugą pozycję w rajdzie, za Szweda Patrika Flodina i zdobył 18 punktów do klasyfikacji MŚ.

<PRE> Klasyfikacja PWRC w Rajdzie Walii:

1. Patrik Flodin (Szwecja) Subaru Impreza 3:49.32,2 - 25 pkt 2. Michał Kościuszko (Polska) Mitsubishi Lancer strata 12.14,7 - 18 3. Nikolas Fuchs (Peru) Mitsubishi Lancer 12.46,5 - 15