Ten samochód jest przeznaczony do przewozu czterech osób. Od przedniego
zderzaka do tylnego ma 3,5 metra długości. Jak myślicie, ile ludzi może
zmieścić się w środku?
Volkswagen postanowił udowodnić, że małe też jest… wielkie.
Na tapetę trafił najnowszy model up! Po otwarciu drzwi zaczęło się upychanie…
Dwie osoby usiadły w bagażniku, siedem na tylnej kanapie, po dwie na każdym z przednich foteli, jedna na desce rozdzielczej.
Kolejne dwie zmieściły się pod kokpitem - na dywanikach. Razem up! zmieścił 16 osób - nie wystawała ani ręka, ani noga - drzwi i okna były zamknięte. Rekord jest nieoficjalny…
To nie pierwszy taki wyczyn na koncie samochodów VW. Wcześniej 20 studentów zmieściło się do starego garbusa. Wnętrze modelu new betele "połknęło" 27 osób.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Powiązane
Zobacz
|