Wydarzenie to odbędzie się w dniach 10-11 września 2011 w Pałacu w Oborach (podwarszawski Konstancin-Jeziorna).

Reklama

Dziennik.pl jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia :) Na imprezie nie zabraknie pojazdów klasycznych i współczesnych, w tym także pojazdów w wersjach unikalnych i rzadko spotykanych na naszych drogach.

Inne

Do współpracy organizatorom udało się zaprosić firmy takie jak Fiat Auto Poland, Ducati, Alitalia, Carserwis, Valvoline, Il Ponte, Dr Kava i wiele innych, dzięki czemu na uczestników i odwiedzających czeka moc atrakcji.

Do dyspozycji gości zlotu dostępne będą najnowsze testowe samochody i motocykle. W programie zlotu przewidziane są m.in. liczne wykłady i prelekcje, pokaz najciekawszych pojazdów, wytworna kolacja - oczywiście w stylu południowym.

Reklama

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy zadbali też oprawę imprezy - we współpracy z włoskim dziennikarzem muzycznym przygotowali oprawę muzyczną spotkania oraz pokazy filmowe. Zlot odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna, pana Kazimierza Jańczuka.

Inne

Gospodarze Pałacu w Oborach mają zapewnić smaczną włoską kuchnię, którą będzie dostępna zarówno dla uczestników, jak i odwiedzających przez dwa dni trwania zlotu.

Najważniejszą atrakcją będzie jednak możliwość spotkania i miłego spędzenia czasu z innymi pasjonatami, bo największą wartością klubu ForzaItalia.pl są ludzie.

Zapraszamy na stronę zlotu: http://2011.forzaitalia.pl