Mitsubishi właśnie wprowadziło w Polsce specjalną wersję najnowszego crossovera ASX o nazwie arctic. Limitowana seria bazuje na wersji 1.6 inform ale oferuje bogatsze wyposażenie i metalizowany lakier.

Reklama
Inne

Dodatkowo mitsubishi ASX arctic w porównaniu do wersji 1.6 inform zostało wzbogacone o 16 calowe aluminiowe obręcze kół, czujniki parkowania, reflektory przeciwmgielne z chromowaną ramką, znaczek wersji limitowanej z napisem "ARCTIC" na tylnej klapie bagażnika a także chromowane elementy wnętrza: wykończenia wlotów powietrza i gałkę dźwigni zmiany biegów.

Inne

Ludzie z Mitsubishi wyliczyli, że wartość dodatkowych akcesoriów wraz z montażem to 4400 zł. Ponieważ cena tej wersji auta zawiera także metalizowany lakier o wartości 2300 zł, kierowca zyskuje na takim zakupie aż 6700 zł.

Reklama

Ile kosztuje ten specjalny samochód z Japonii?Inne

ASX arctic z benzynowym silnikiem o pojemności 1.6 litra i mocy 117 KM i napędem na przednią oś jest wyposażone między innymi system aktywnej kontroli trakcji (TCL) i stabilizacji pojazdu (ASC), układ ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD), systemy wspomagania ruszania na wzniesieniu (HSA) i ostrzegania o nagłym hamowaniu, 7 poduszek bezpieczeństwa wraz z poduszką kolanową kierowcy, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne, klimatyzację, radio CD/MP3, centralny zamek oraz przednie i tylne szyby sterowane elektrycznie z systemem zapobiegającym przycięciu.

Cena Mitsubishi ASX w wersji arctic wynosi 69 990 zł.

Inne