Działa już specjalna strona internetowa www.auto-swiat.pl/4x4. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić i wysłać ankietę on-line, która oprócz sprawdzenia wiedzy z zakresu off-roadu pozwoli jury lepiej poznać kandydatów. Żeby zdobyć wiedzę niezbędną do odpowiedzi na zadane w ankiecie pytania, warto zapoznać się z "Katalogiem 4x4".

Uwaga! Finaliści poprzednich edycji Mistrza 4x4 nie mogą brać udziału w konkursie. Spośród wszystkich zgłoszeń specjalna off-roadowa komisja wybierze 40 najciekawszych. Ich autorzy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w półfinałach konkursu, które odbędą się w dniach 28-29 lipca na torze off-roadowym pod Łodzią.

Oprócz konkurencji związanych z terenówkami uczestnicy będą musieli zdać także test teoretyczny z zakresu wiedzy o autach 4x4 i o off-roadzie oraz wykazać się umiejętnościami za kierownicą jeepa. Dwudziestu najtwardszych weźmie udział w dalszych zmaganiach i już 9 sierpnia wyjedzie na finał konkursu zorganizowany na bezdrożach polskich gór.

Tam każdy finalista zmierzy się nie tylko z autami 4x4, ale także z dziką przyrodą i samym sobą. Zwycięzca wyjedzie na międzynarodowy rajd Jeepa, a zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca wezmą udział w jesiennym rajdzie w polskich górach.

Jeśli chcesz przeżyć tę niepowtarzalną przygodę - wypełnij ankietę. Naprawdę warto!Reklama