Dziennik Gazeta Prawana logo

Volvo najlepszym autem na gorący romans

12 października 2007, 13:47
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Romantyczny wypad za miasto? Tylko w szwedzkim kombi! Ewentualnie w transportowych mercedesach sprinter lub w busiku volkswagena. Ubezpieczeniowa firma Yes Insurance zapytała cztery tysiące Brytyjczyków, w jakim aucie kochało im się najlepiej.

Na pierwszym miejscu głosujący stawiają wygodę i dużą przestrzeń na nogi. Nie dziwi więc obecność na trzeciej pozycji starego ulubieńca, volkswagena campera. Dzięki niemu swobodną miłość uprawiało całe pokolenie dzieci kwiatów. Wicemistrzem został chyba najmniej romantyczny pojazd, bo kojarzony najwyżej z przeprowadzkami mercedes sprinter van.

Najlepszy, ze względu na wygląd i wygodę jaką zapewnia, okazało się kombi volvo. Długa, smukła sylwetka zapewnia spokojną jazdę i wystarczająco dużo miejsca dla najbardziej wymagających par. Pośród reszty ulubieńców przeważają auta nowoczesne, które służą bardziej facetom jako magnes na kobiety niż parom na dorobku.

Audi TT i porsche carrera może są ładne i szybkie, ale praktyczność ich - zerowa.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj