Woda sodowa uderzyła im do głowy! Każdy z nas chciałby choć posiedzieć w tych autach, a oni po prostu są nimi znudzeni. Jak dzieci zabawkami z zeszłorocznej gwiazdki. Na brytyjskiej stronie internetowej www.autotrader.co.uk można kupić bolidy sławnych.

Adrian Smith z Iron Maiden postanowił wyrzucić z garażu 20-letniego jaguara xjs. Kabriolet ma 12-cylindrowy silnik, który produkuje 285 KM. Takie cacko kosztuje 5500 funtów (33 tys. złotych). Ale ostrzegamy! Do ekonomicznych to autko nie należy.

Ze swoimi czterokołowymi zabawkami postanowili się też rozstać obrzydliwie bogaty Jay Kay i nienarzekający na brak finansów Eric Clapton.

Ten pierwszy sprzedaje pięcioletnie ferrari 360 spider. Za 60 tys. funtów (360 tys. złotych) można stać się właścicielem 400-konnej rakiety z czarno-zieloną skórzaną tapicerką, którą muzyk dostał na specjalne zamówienie.

Eric Clapton chyba doszedł do wniosku, że ogniste ferrari 360 modena F1 nie odpowiada jego temperamentowi i postanowił pozbyć się kłopotu za jedyne 69 tys. funtów (420 tys. złotych). Prawdziwa okazja!