Inne
Reklama

Dariusz Szwast, bohater akcji charytatywno - sportowej "Biegnę dla Kacpra", dotarł do Warszawy. Z Placu Trzech Krzyży rozpocznie bieg przez stolicę. Tutaj na starcie staną obok niego również znani dziennikarze, aktorzy, muzycy oraz wszyscy, którzy wspierają to niezwykłe przedsięwzięcie.

Trasa biegu wygląda następująco: Plac Trzech Krzyży, ul. Nowy Świat, ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Karowa, ul. Dobra, ul. Zajęcza, ul. Topiel, ul. Leona Kruczkowskiego, ul. Rozbrat, ul. Myśliwiecka, ul. Szwoleżerów, ul. Czerniakowska, ul. Powsińska, ul. Wiertnicza, meta na wysokości Pałacu w Wilanowie.

Inne

Dariusz Szwast pokonał już 343,7 km, do końca pozostało mu 393,4 km. Bieg przez Warszawę jest przełomowym momentem na trasie Gdańsk - Głojsce - to właśnie tu wypada połowa dystansu, jaki tata Kacpra ma do przebiegnięcia.Projekt "Biegnę dla Kacpra" rozpoczął się dwa tygodnie temu. Ojciec chorego chłopca chce dzięki akcji zebrać środki na leczenie syna. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mediów. O jej przebiegu informują największe stacje telewizyjne oraz radiowe. Informacje dotyczące biegu pojawiają się zarówno w mediach tradycyjnych jak i w Internecie. Założony 3 tygodnie temu fanpage na Facebooku zdobył już 35 tysięcy fanów.

Trasa biegu jest podzielona na około 30-kilometrowe odcinki. Mapę planowanego biegu umieszczono na stronie związanej z podjętą przez rodziców Kacpra inicjatywą: www.kacperkowy-skwerek.pl . Tutaj można też na bieżąco śledzić relację z trasy.

Do akcji przyłączyła się również Skoda Auto Polska, udostępniając na czas biegu jeden z modeli marki - Octavię L&K. Samochód zapewnia techniczne wsparcie - służy biegnącemu ojcu m.in. do przejazdów do hoteli, do miejsc kontaktu z mediami, czy dojazdu na trasę biegu.

Trzymamy kciuki!