Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jest nowa Skoda dla wybranych! Tak wygląda fabia R 5. Zobacz pierwsze zdjęcia

27 listopada 2014, 16:23
Skoda 29 listopada w czasie salonu samochodowego w Essen przedstawi światu rajdową fabie R 5. Auto jest prototypową wersją wyczynowej konstrukcji, która już w przyszłym roku wypełni miejsce po fabii S2000, jednego z najbardziej utytułowanych samochodów rajdowych.
Skoda 29 listopada w czasie salonu samochodowego w Essen przedstawi światu rajdową fabie R 5. Auto jest prototypową wersją wyczynowej konstrukcji, która już w przyszłym roku wypełni miejsce po fabii S2000, jednego z najbardziej utytułowanych samochodów rajdowych. / Skoda / UliSonntag
Skoda odsłoniła nowy model z zupełnie innej bajki - to fabia R5. Samochód zstąpi fabię S2000. Jednak nie każdy będzie mógł sobie takie auto sprawić. Zobacz pierwsze zdjęcia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Rajd nowa skoda Skoda fabia R 5 nowa fabia nowa skoda fabia
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama