Do wypadku doszło na łuku drogi w miejscowości Zachmiel. Kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem wpadł w poślizg. Bokiem auta uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka opel zafira – przekazała PAP oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach mł. asp. Ewa Kozyra.

Reklama

Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach przekazał, że samochodami podróżowało łącznie 7 osób i wszystkie o własnych siłach wyszły z aut przed przyjazdem służb.

Pięć osób z opla, trzech dorosłych i dwójka dzieci w wieku około 14 lat, trafiło do szpitala w Radomiu. Pasażerka audi nie musiała być transportowana do szpitala. Trwają poszukiwania kierowcy audi – powiedziała policjantka, dodając, że kierowca opla był trzeźwy.

Siła uderzenie musiała być bardzo duża, gdyż audi po wypadku zostało przepołowione. Przód auta został na jezdni, tył leżał w rowie. Opel miał wyrwane koło i leżał na boku.

Reklama

Utrudnienia w ruchu

Na miejscu pracowały cztery zastępy strażaków. Dwa Państwowej Straży Pożarnej i dwa Ochotniczej Straży Pożarnej, trzy karetki i policja.

Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia w ruchu drogowym – zaznaczyła policjantka.

Autorka: Marta Stańczyk