Poseł PiS Waldemar Olejniczak jest w szpitalu bielańskim w Warszawie. Nie mogę się wypowiadać na temat jego stanu zdrowia - powiedział Cześnik. Dodał, że poseł został ranny w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę. Według nieoficjalnych informacji PAP, poseł był trzeźwy, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

"Doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia"

Asp. Aneta Fabisiak-Wydurska z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Mazowieckim przekazała, że zdarzenie miało miejsce 14 maja o 22.20 w miejscowości Dębina. Na trasie S7 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. Kierujący samochodem osobowym w wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń twarzoczaszki. Został przewieziony do szpitala bielańskiego w Warszawie -– powiedziała.

Natomiast Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim mł. kpt. Paweł Plagowski przekazał, że w ubiegłą sobotę w akcji ratunkowej brały udział trzy zastępy strażaków. Samochód znajdował się na pasie w kierunku Warszawy. Poszkodowany kierowca miał rany cięte głowy. Został przewieziony do szpitala - powiedział. Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Reklama