Dziennik Gazeta Prawana logo

Zderzenie tramwajów w Warszawie. Zabrakło karetek dla poszkodowanych [WIDEO]

27 marca 2021, 10:48
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
ratownicy medyczni
<p>Zderzenie tramwajów w Warszawie</p>/PAP
Na rondzie Starzyńskiego doszło do zderzenia tramwajów. Dwie osoby wymagały hospitalizacji, ale w mieście nie było wolnych karetek. Ambulansy zabrały je do szpitali po ponad 30 minutach oczekiwania pod opieką strażaków.

Strażacy mówią, że taki sytuacje zdarzają się w ostatnim czasie częściej, ponieważ system ratownictwa jest przeciążony z powodu trzeciej fali epidemii koronawirusa.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Zmiany w przepisach dla kierowców, najświeższe informacje ze świata motoryzacji, premiery, testy najnowszych modeli aut, porady. Od kiedy zakaz samochodów spalinowych? Czy pieszy ma zawsze pierwszeństwo? Gdzie zainstalują nowe fotoradary i kamery odcinkowego pomiaru prędkości? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w newsletterze Auto.dziennik.pl.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj