Z informacji st. asp. Joanny Wielochy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wynika, że w zdarzeniu brał udział motocyklista, który poruszał się motocyklem romet. 51-latek najprawdopodobniej został potrącony przez kierowcę innego pojazdu.

Reklama

Policja informuje, że tuż po wypadku na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Służby medyczne prowadziły reanimację motocyklisty, niestety nie powiodła się. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Jak wstępnie ustalono, był to 51-letni mieszkaniec gminy Czosnów - poinformowała st. asp. Joanna Wielocha.

Wielocha dodała, że po wypadku droga wojewódzka nr 899 jest zablokowana. Nieprzejezdne było również skrzyżowanie tej drogi z drogą wojewódzką nr 575, gdzie lądował śmigłowiec.

Policja apeluje do osób, które ok. godz. 17 poruszały się dw 899 i posiadały wideorejestrator, który mógł nagrać samochody jadące w kierunku miejscowości Grochala.

Jak dowiedziała się PAP, policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że w zderzeniu mógł brać udział pojazd koloru srebrnego lub szarego.