Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy marki volkswagen, jadący od Ostrowca w kierunku Opatowa, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi. Auto uderzyło w znaki drogowe, wjechało do rowu i uderzyło w przydrożny przepust – poinformowała asp. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Reklama

Trzy osoby zginęły na miejscu - kierowca pojazdu, 50-letni pasażer i 63-letnia kobieta. Do szpitala przewieziono 55-letniego mężczyznę i kobietę. Życia mężczyzny nie udało się uratować. Nie są na razie znane personalia rannej kobiety.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali wszystkie czynności procesowe pod nadzorem prokuratora, przy udziale biegłego z zakresu wypadków drogowych. Zostanie teraz przeprowadzone postępowanie, które ma na celu wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku – dodała Wrzesień.

Trasa była całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Po sześciu godzinach od wypadku wprowadzono ruch wahadłowy. W sobotę przed godziną 10.00 trasa została odblokowana.

Reklama