Jak mówi współzałożyciel firmy Damian Fijałkowski - studio działa już od 5 lat, w trakcie których wyprodukowało około 150 gier na platformy przenośne. Gry samochodowe to jedna z ich specjalności a "Top Speed", gdzie bierze się udział w nielegalnych zawodach, wykorzystuje dotychczasowe doświadczenie zespołu. Gracz musi piąć się w kolejnych dzielnicach po przestępczej drabinie, ścigając się z coraz lepszymi kierowcami, po których trzeba będzie pokonać ich szefa.

Gra skupia się na prostych wyścigach na ćwierć mili, gdzie samochody suną do przodu, a kluczowa pozostaje kontrola skrzyni biegów. Top Speed pozwala też łapać przestępców, modyfikować auta, a całość wzbogacona jest o komiksową grafikę.

Dodatkowo do gry wprowadzono cyfrowy model powstającej właśnie nowej Warszawy. Adam Mally z biura projektowego Koziołek Design jest zadowolony, że można już zobaczyć w akcji auto, nad którym prace wciąż trwają. Projektant uważa że to przedsmak prawdziwego samochodu, ale danie graczom możliwości przejechania się nim już jest satysfakcjonujące. Nowa Warszawa powinna być dostępna dla kolekcjonerów samochodów w przeciągu roku.

Autorzy zapewniają, że "Top Speed" trafiło na niemal każdą platformę mobilną i powinno działać płynnie także na mniej wydajnych telefonach i tabletach.