Tragiczny bilans świąt. Jest gorzej niż przed rokiem

| Aktualizacja:

Od piątku do niedzieli w 233 wypadkach zginęło dwadzieścia dziewięć osób, a rannych zostało 279. Policjanci zatrzymali prawie tysiąc nietrzeźwych kierowców - powiedział IAR komisarz Mariusz Góra z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.

wróć do artykułu
  • ~mag .
    (2014-04-21 13:01)
    Powinno mi byc przykro a nie jest.Niech sie pijaki pozabijaja zeby tylko nie pociagali za soba niewinne ofiary.
  • ~kuku
    (2014-04-21 14:22)
    dlaczego benzyna nie ko kokoko sztuje 7zł
  • ~stary Polak
    (2014-04-21 14:27)
    Moim zdaniem to nie jest wina dobrych warunkow pogodowych. Trzeba nazywac rzeczy po imieniu-NIEZALEZNIE OD POGODY PRZYBYWA NAM IDIOTOW NA DROGACH!!! Brawura ,brak wyobrazni, narkotyki alcohol ,wsiakiej masci dopalacze i co tam jeszcze z "tego kalibru"!!!Nie trzeba wojny-Polacy powybijaja sie na drogach-ku uciesze milosciwie nam panujacych.
  • ~misiek
    (2014-04-21 14:40)
    Ha, ha, ha !!!
    Polakom nie potrzeba wojny. Sami się pozabijają. Co za durnie...
  • ~na pijaków ..
    (2014-04-21 15:11)
    konfiskata samochodu i 10 lat bezwzględnego więzienia dla wszystkich i świętych krów też w tym sędziów, prokuratorów, posłów w szczególności. Inaczej zawsze będzie jak było i jest.
  • ~eyeyey
    (2014-04-21 16:22)
    ale alkoholu oczywiście nie zlikwidują ...
  • ~zatroskany
    (2014-04-21 16:24)
    I pomyśleć że to wszystko z powodu świąt wielkanocnych !!! Zlikwidować natychmiast! Na co czekacie,Palikocie i Millerze?
  • ~Debil
    (2014-04-21 16:27)
    Zanim taki młody absolwent "uczelni", zwanej zasadniczą szkołą zawodową, albo nie daj Boże gimnazjum otrzyma prawo jazdy, to powinie obowiązkowo odbyć staż w prosektorium, aby namacalnie widzieć skutki brawury na drodze. Innej możliwości dotarcia do wyobraźni tych intelektualistów niestety nie ma. Niedawno widziałem, jak tym gołowąsom w ciągu kilku sekund mózg zamienia się w kupę gów.a, gdy do ich samochodu wejdzie laska (wg ich żargonu).
  • ~elwira
    (2014-04-21 17:28)
    kuku ! Kuku to masz na moniu.Benzyna po 7zl? to będziesz żarl resztki ze śmietnika będziesz chodził pieszo i na bosaka bo na nic nie będzie ciebie staćSkąd się biorą takie ptasie móżdżki?
  • ~TadF
    (2014-04-21 20:48)
    ...zdaniem komisarza Góskiego...
    ...dodał komisarz Góra...

    To jak - zdniem piszacego - naprawde nazywal sie ten komisarz? A moze redaktorek byl "na gazie" i wydawalo mu sie, ze rozmawial z dwoma komisarzami na raz???
    Oj, pozal sie Boze redaktorki...
  • ~z ukosa
    (2014-04-21 20:53)
    ot polskie ochlane moczymordy a prawo karne temu sprzyja: do boju (samochodu) alkocholicy