Przy okazji rajdowego święta, jakim od lat jest Barbórka Warszawska i Kryterium Asów na ul. Karowej, każdy może podać pomocną dłoń. Wystarczy wziąć udział w aukcjach z których dochód zostanie przekazany na pomoc trzylatkowi, a przy okazji wylicytować m.in. przejazd Karową na prawym fotelu rajdówki prowadzonej przez Tomasza Kuchara.

Reklama
KIA

Michał przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów ratujących mu życie i zdrowie, niestety potrzebne są kolejne. Biorąc udział w poniższych aukcjach można przeżyć prawdziwą przygodę, a przy okazji pomóc choremu dziecku. Całkowity dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na subkonto Michała Kucharskiego w Fundacji Serce Dziecka (KRS000026664, OPP), a pieniądze będą przeznaczone na sfinansowanie operacji w Hospital Medical Center w Cincinnati w USA. Koszty operacji to 115 tys. dolarów.

Organizatorzy Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto zapraszają do wzięcia udziału w licytacjach, z których dochód zostanie przekazany na pomoc dla 3-letniego Michała (zbieramydlamiska.pl). Do wygrania są:

1. Przejazd z Tomaszem Kucharem podczas Kryterium Asów na ul. Karowej w samochodzie rajdowym, którym Tomasz Kuchar będzie startować w rajdzie Barbórka 2013. Kuchar to znany polski kierowca rajdowy, który m.in. sześciokrotnie zwyciężył w Rajdzie Barbórki Warszawskiej, bijąc tym samym rekordy Mariana Bublewicza i Pawła Przybylskiego. Był także najszybszym kierowcą w Kryterium Asów w latach 2008-2010.

Media

Dodatkowymi nagrodami są:

- bilet wstępu na Kryterium Asów Karowa (trybuna żółta),
- karnet kibica,
- pamiątkowa tablica rajdowa,
- mapa rajdu


Kliknij: http://allegro.pl/show_item.php?item=3741885680

KIA

2. Przejazd podczas Kryterium Asów 2013 z Bartłomiejem Mireckim, dwukrotnym Mistrzem Polski Kia Lotos Race, w samochodzie pro-cee’d GT w wersji wyścigowej oraz zestaw wymienionych wcześniej nagród dodatkowych.

KIA

Kliknij: http://allegro.pl/przejazd-z-mireckim-charytatywna-dla-miska-i3742618647.html

3. Przejazd podczas Kryterium Asów 2013 w jednym z trzech wyścigowych Kia Picanto prowadzonych przez czołówkę zawodników KLR - wicemistrzów Polski Filipa Tokara i Michała Śmigla, oraz czwartego w klasyfikacji sezonu Stanisława Kostrzaka. W skład nagrody wchodzą także wymienione wcześniej dodatki.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3742677987
http://allegro.pl/show_item.php?item=3742703049
http://allegro.pl/show_item.php?item=3742704225

Reklama

Wszyscy zwycięzcy charytatywnych aukcji otrzymają także zestaw zdjęć i film ze swojego przejazdu.