Pachnące nowością, prosto z fabryki w Tychach. Włoski producent ogłosił właśnie, że w ofercie promocyjnej zostało mu jeszcze kilkanaście sztuk abartha 500.

Reklama
Abarth

Warto wiedzieć, że poszczególne egzemplarze tych aut można obejrzeć na elektronicznej giełdzie samochodów nowych, dostępnej pod adresem www.stock.abarth.pl. Każde ogłoszenie zawiera szczegółowy opis pojazdu, wraz z podaniem jednostki napędowej i listy wyposażenia, oraz cenę z wyliczeniem raty miesięcznej w opcji finansowania zakupu. Do każdej oferty są dołączone autentyczne zdjęcia danego modelu.

Co i za ile można mieć w swoim garażu?

Zadziorny abarth 500 prycha na maruderów przez podwójny wydech. Sercem tego zawadiaki jest turbobenzynowy silnik silnik 1.4 T-Jet o mocy 135 KM. W trybie sport samochód pokazuje pazury a kierowca dostaje do dyspozycji 206 Nm momentu obrotowego.

Abarth

W jesiennej wyprzedaży można znaleźć abartha 500 z przyciemnianymi szybami, na 16-calowych alufelgach i z bogatym wnętrzem w cenie od 62 139 zł. To o blisko 11 tys. zł taniej od standardowej ceny tego modelu, przy czym dodatkowo zakup można rozłożyć na raty miesięczne (952 zł/miesiąc).

Mocniejszy i większy abarth punto skrywa pod maską silnik benzynowy 1.4 MultiAir o mocy 165 ( 250 Nm ). Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa 7,9 s. Prędkość maksymalna - 213 km/h.

Abarth

Na elektronicznej giełdzie www.stock.abarth.pl taki model kosztuje od 68 699 zł (miesięczna rata 1052 zł). Cena promocyjna jest ponad 12 tys. zł niższa od standardowej ceny tego modelu.