Nabici w luksusowe BMW po Amber Gold. Nie ma czego zazdrościć

| Aktualizacja:

Terenowe BMW po Amber Gold miało cieszyć nowego właściciela luksusem jednak tak się nie stanie. Niemiłe zaskoczenie spotkało też innych, którzy kupili auta po atrakcyjnych cenach. Wszystko przez zaskoczenie sposobem rozliczenia podatku VAT…

wróć do artykułu
  • ~prawie syndyk
    (2012-12-28 12:46)
    no to syndyk wyszedł na swoje, a społeczeństwo? Pier... społeczeństwo...
  • ~tensam
    (2012-12-28 12:58)
    jak zwykle państwo ryżego cwaniaka wali obywateli po kieszeni
  • ~Jan_Paweł_PAP_Jeż
    (2012-12-28 13:06)
    Ty-PO-wy interes ryżego tuska, ale już niedługo...
  • ~OCC
    (2012-12-28 13:47)
    Trzeba dać Plichcie dodatkową ochronę... żeby nie umarł ze śmiechu
  • ~mtg
    (2012-12-28 14:15)
    Jest takie powiedzenie: "połasić się jak szczerbaty na suchary". ;)
  • ~prawda
    (2012-12-28 14:22)
    Bo w tym kraju tylko klamstwa ukryte ,kombinatorstwa i zlodziejstwa ,wiec nie dziwcie sie ,ze kazdy jest nabijany w "butelke",obojetnie do czego sie nie dotknie.
    Mysla jak tu upieprzyc przecietnego obywatela ,bo kombinator ,szczegolnie ten co dmucha w ich trabe da sobie rade.
  • ~mm
    (2012-12-28 14:25)
    tusek poparcie 60 procent
  • ~Zielona Wsypa
    (2012-12-28 14:47)
    A była obietnica 3 x 15 = powinno być 45% VATu
  • ~zb
    (2012-12-28 15:08)
    USTAWA o cenach z dnia 5 lipca 2001 r.
    Art. 3. 1. Użyte w ustawie określenia oznaczają:
    1) cena – wartość wyrażoną w jednostkach pieniężnych, którą kupujący jest obowiązany zapłacić przedsiębiorcy za towar lub usługę; w cenie uwzględnia się podatek od towarów i usług oraz podatek akcyzowy, jeżeli na podstawie odrębnych przepisów sprzedaż towaru (usługi) podlega obciążeniu podatkiem od towarów i usług oraz podatkiem akcyzowym,
  • ~mjk
    (2012-12-28 15:33)
    Wasze słowa tow. Włodzimierzu można skomentować tylko w jeden sposób - "Nie podoba Ci się - to czemu pipierałeś ciu... tępego Donka"?
  • ~kwintyl
    (2012-12-28 15:50)
    piramidy ciąga dalszy... przez waszą ulubioną politykę
  • ~observ
    (2012-12-28 16:08)
    znaczy wałków ciąg dalszy. takie rzeczy tylko w tuskolandii
  • ~ddd
    (2012-12-28 16:23)
    Naiwniacy zawsze się znajdą :) Poza tym, takie służbowe auta mają mnóstwo zbędnych dupereli podpiętych pod instalację elektryczną, przeważnie nieprzystosowaną do tego. ,- tachografy, tachometry, dodatkowe immobilizery, gps-y, cb- radia i inne cuda-niwidy. . Bez przeglądu instalacji elektrycznej i do doprowadzenia jej do wymaganego stanu się nie obędzie. Życzyć tylko, by to nie wariowało. ;)
  • ~cyryldrab
    (2012-12-28 16:24)
    Michal Tusk pomyslal o wszystkim,wspolnika do wiezienia.A on kase liczy i drwi sobie i dalej naiwnych w butelke nabija.Bo wyksztalcony jest i tatus premier.Tez chce cos z tego miec.
  • ~obserwatorka
    (2012-12-28 16:32)
    Ale dowcip jeszcze z za krat działa telepatycznie na głupich ludzi. Tak jak by nie mieli gdzie kupić auta, ale durnota ludzka nie ma granic.
  • ~kuba
    (2012-12-28 17:09)
    ,to wszystko przez tuska
  • ~DSm
    (2012-12-28 18:45)
    Skoro to używane auta to naturalne jest, że lecą z 0 vatem. Nie wiem na co ci nabywcy liczyli. Księgowej nie mają?
  • ~elgier
    (2012-12-28 20:37)
    jak zwykle dyletanci, wszedzie dyletanci, nawet licytacji zorganizowac nie umia, i nie umia tez uczciwie poinformowac ludzi.

    za co ci goscie biora pieniadze?
  • ~emeryt
    (2012-12-28 21:43)
    To już jest TOTALITARNY kraj, czy teraz zachód tego nie widzi?! TYLKO KARY KARY KARY!!! Tutaj jest OHYDNIE! Jestem za stary, żeby emigrować!
  • ~Zgredek
    (2012-12-29 09:48)
    Do ~elgier2012-12-28 20:37
    jak zwykle dyletanci, wszedzie dyletanci, nawet licytacji zorganizowac nie umia, i nie umia tez uczciwie poinformowac ludzi.
    za co ci goscie biora pieniadze?
    To nie tak. Jest to świadome wprowadzenie w błąd rozmówców. Co ma w kraju stale miejsce od wieków. Watykan nieźle pogrywa wiernymi, Episkopat też, Solidarność i nasi w rządzie /każdym/ dopiero orzynają społeczeństwo. To samo robią lekarze, piguły, prawnicy, budowlańcy /np. konsorcja, czy zwykły ,,podaj cegłę" robociarz/. Gdyby komornik powiedział prawdę, to za tyle by nie poszły auta. Ci ludzie zostali po prostu oszukani, przez tzw. osoby publiczne /wg ustawy są to osoby godne zaufania/, czyli komornika i syndyka. I w sądzie raczej nie wygrają. Sąd nadzoruje pracę komornika i syndyka, ale się przecież znają. A budżet w kraju pada, bo sędziowie i komornicy /lekarze ministrowie i w sp. Sk. Pań. itp, itd/ za dużo zarabiają. A teraz mamy mistrzów w takim redagowaniu przepisów prawnych, aby i prawnicy nie wiedzieli jak je interpretować.

Może zainteresować Cię też: