Opel w nowym miejskim modelu adam zastosuje trzy poziomy wyposażenia inspirowane światem mody. Pierwszy to jam, czyli bardziej luźny. Drugi elegancki zostanie nazwany glam. Wreszcie slam, co ma oznaczać sportowy szyk.

Reklama
Opel

Nazwa nowego Opla będzie umieszczona na słupku bocznym. Co w tym dziwnego? W samochodach, które widujesz na co dzień nazwa jest umieszczona zazwyczaj na tylnej klapie.

Inne / Gerhard Graef

Jak zapewnią wtajemniczeni pod maskowaniem kryje się sportowy wygląd trzydrzwiowej karoserii. Auto ma prezentować się muskularnie, nowocześnie. Od przedniego do tylnego zderzaka nowość Opla będzie mierzyć 3,7 m.

Zdaniem ekspertów Opla nazwa wpada w ucho, jest jednoznacznie kojarzona i nie da się jej zapomnieć. Co ważne brzmi niemal identycznie w każdym języku…

Opel

Samochód ma być postrzegany jako miejskie auto klasy premium. Swoimi możliwościami powinien podbić serca młodych kierowców. Adama będzie można spersonalizować wewnątrz i na zewnątrz tak jak tylko tego dusza zapragnie - także w trakcie użytkowania - powiedział portalowi dziennik.pl Przemysław Byszewski, szef biura prasowego General Motors Poland.

Opel

Kiedy oficjalnie? Jeszcze w 2012 roku. Opel adam pierwszy raz publicznie wystąpi w czasie wrześniowego salonu samochodowego w Paryżu.

W Polsce nowy opel adam zadebiutuje na początku 2013 roku - zapowiedział Byszewski. Konkurencja? Fiat 500, VW up! i inne...