Wypadek gwiazdy TVN w maserati. Ekspert ma nową teorię po obejrzeniu wideo

| Aktualizacja:

Drogie maserati zgniecione przez autobus na planie programu to chyba najgłośniejsza wpadka jaką zaliczyła stacja TVN. Teraz pojawiła się nowa teoria na temat skutków tego wypadku…

wróć do artykułu
  • ~CeeL
    (2012-04-04 16:49)
    No, jasne. Komentarze nie pozostawiają suchej nitki na, rzeczywiście, PROSTAKACH z TVN. Gdybym był Komendantem Głównym Policji to bym wezwał na dywanik szefa drogówki i tego policjanta, który kierowcę autobusu ukarał i przeegzaminował bym ich jeszcze raz, a potem wyciągnął wnioski. Szefa wspomnianej drogówki skierowałbym na miejsce policjanta, a policjanta na kurs z ponownym egzaminem. Kierowcy autobusu umorzyłbym mandat i przeprosił. Jednocześnie do właścicieli TVN skierowałbym pismo z prośbą o wymianę prowadzącego ten program na kogoś, kto umie przewidzieć skutki i następstwa swego postępowania przy realizacji programu.
  • ~wielkilevis
    (2012-03-22 11:35)
    Otwarte drzwi pojazdu stanowią przeszkodę na prawidłowym pasie jazdy autobusu, którego KIERUJĄCY AUTOBUSEM PRZEWIDZIEĆ NIE MÓGŁ. Kierujący autobusem „zahaczył” otwarte drzwi omijanego samochodu. Jednakże, kierujący autobusem zachował należyty odstęp i nie musiał przewidzieć, że użytkownik omijanego pojazdu drzwi otworzy. Można by otworzyć drzwi przed jadącym pojazdem, żeby ktoś je urwał i będzie jego wina?
    Art. 45 Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym pkt.1 pp.3 Zabrania sie otwierania drzwi pojazdu, pozostawiania otwartych drzwi lub wysiadania bez upewnienia się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia. Co do winy kierowcy autobusu? to każdy, kto wiedzie w dziurę w drodze i spowoduje kolizję ponosiłby winę,? Przecież mógł dziurę zauważyć i ominąć! Trzeba spojrzeć na związek przyczynowo skutkowy w sprawie zbiegu wykroczeń i relacji ich następstw. Zgodnie z tezą, żeby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała, czyli jeżeli drzwi maserati nie były by otwarte, to nie doszłoby do kolizji.
  • ~taryfiarz
    (2012-03-20 15:00)
    Żenujacy pokaz głupoty prowadzacych ten program.. najbardziej mnie śmieszy ta cała otoczka i zachwyt wszystkich z TVN jak to dali ciala i sa bez winy
    Gratuluje policji i skrzetnie wykorzystam ten fakt jak będe musial poczekac na pasazera na przystanu... mam nadzieje ze mnie tez tak potrakuja w koncu zyjemy PODOBNO w kraju gdzie wszystkich obowiazuje to samo prawo.
  • ~Jurek paryz
    (2012-03-20 00:59)
    W cywilizowanym kraju ,zgodnie z kodeksem drogowym "pukniecie" z tylu i otwarte drzwi to 100 % winy .W pierwszym przypadku tego ktory "puknal " , a w drugim tego kto otworzyl drzwi .W calej UE obowiazuje tzw constat amiable i nikt nie robi jaj z policja ( policje sie wzywa gdy sa ofiary , albo ranni ) . Pani Malgosia to piekna kobieta , ale niestety to ich wina 100 % !!! .A karanie kierowcy autobusu ??? trafili na policyjnego debila . Pozdrawiam i trzymam kciuki za kierowce autobusu . Facet jest czysty !!!
  • ~obwiniony
    (2012-03-20 18:38)
    jak długo jeszcze pan policjant będzie sędzią na drodze? nie przyjęcie mandatu to z kolei sprawa w sądzie, gdzie nikomu nie chce się rozpatrywać argumentów osób obwinionych, stąd też prawie z automatu i zaocznie jest potwierdzany wyrok pana policjanta; znam z autopsji, JAK DŁUGO JESZCZE?!?!?!
  • ~seba 11
    (2012-03-20 10:03)
    powinna zajac sie tym dyrekcia MZK jak nie chca miec obciazonej polisy na ladne pare tysiecy
  • ~007
    (2012-03-19 17:35)
    Dlaczego policja zadaje takie glupie pytanie, czy przyjmuje pan/pani mandat. Przecież tym głupim prawem pozbawia się osobe "zainteresowaną" mozliwości zaciagnięcia opini prawnej. Policja w wieli przypadkach nie ma "bladego" po.jęcia o przepisach i nadrabia swoja butą.
  • ~kriskret
    (2012-03-19 18:53)
    Ewidentna wina palanta, ktory otwiera drzwi samochodu na cala, szerokosc w tak ruchliwym miejscu. Nie rozumiem o co ta cala dyskusja
  • ~vh
    (2012-03-19 17:06)
    kiedy policja przestanie sie bac celebrytow...?
  • ~windy_city
    (2012-03-19 18:30)
    I po co szukać ekspertów - na niezależnym Internetowym Forum policyjnym w dyskusji nad tym zdarzeniem już dawno doszli do takiego wniosku: http://194.24.174.14/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=929134&;sid=a636c850fc31519bf9466827c88e86ad#929134 od tego posta wstecz...
  • ~nerwowy i zły ale myślący
    (2012-03-19 21:17)
    Kolejny dowód na to że żyjemy w DZIKIM KRAJU ,w którym celebryta może robić co chce i uniknie odpowiedzialności ..Na miejscu kierowcy autobusu odwoływałbym się od tak durnowato postawionej sprawy ...Przeciez jest kilka paragrafów na to zeby gocha socha i ten pan samochodzik dostali mandat ...Ale nie!...przeciez to vipy ktore kreca program i moga stawac i otwierac dzwi gdzie chcą ...Wina ewidentna i jescze sie wywineli ..jakby to byl który z "szaraków" to na bank by "Łyknąl" punktów i dostał jescze pare stów do zaplaty...BEZCZELNOSC W TYM DURNYM KRAJU JUZ NIE MA GRANIC...Niejaki "Miro" miał rację ze POLSKA TO DZIKI KRAJ...
  • ~Awatar
    (2012-03-19 21:38)
    Prostak telewizyjny za kierownicą wypasionego auta w towarzystwie damulki mającej takie pojęcie o samochodach jak ja o makijażu. Smutne, dwoje telewizyjnych idiotów zatrzymało się nie tam gdzie wolno, otwierało drzwi jak pijany chłop wrota od stodoły, a kogo ukarali? Faceta, który ruszał zmiejsca gdzie wolno mu było przebywać. Zresztą ja raz przez pomyłkę oglądałem ten program, w którym trzech dupków bredziło o samochodzie ze znajomością rzeczy podobną na poziomie dziecka mającego maatchboxa. Zachwycali się duperelami, wygłaszali komunały i banały, a o istocie rzeczy nie mieli pojęcia. A tak w ogóle, to prezentowanie takich samochodów w kraju powszechnej biedy jest bezczelnościa porównywalną do tej z dowcipu z poprzedniej epoki, a brzmiał on mniej więcej tak: " co to jest koniak?. Koniak towarzysze, to wódka któą pije proletariat ustami swoich partyjnych przedstawicieli". I tutaj jest tak samo. Co to jest maserati? To auto dla ludu używane przez jego samozwańczych repreentantów. Ohyda
  • ~Hania
    (2012-03-19 21:42)
    Współczuje tyko kierowcy autobusu.Kozioł ofiarny.Dlaczego przyjął ten mandat???Jestem instrukorką nauki jazdy i otwiera mi się nóż w kieszeni jak oglądam takie krętactwa!!!
  • ~darkys
    (2012-03-20 12:39)
    Niestety moim zdaniem zawinił pan Kornacki i to ewidentnie! Jednak abstrahując od winy jad ziejący z komentarzy internautów świadczy o tym że żyjemy w chorym kraju. Zmiana formuły programu nie przypadła mi do gustu a maniera pani Sochy utwierdziła mnie w przekonaniu że wolę jej role filmowe niż żywy komentarz. Nie znaczy to jednak że muszę ziać nienawiścią do ludzi i programu - nie lubię, nie oglądam !!!
  • ~dqh
    (2012-04-09 21:49)
    I od tej pory przestałem oglądać "Zakup kontrolowany".
  • ~Bywalec
    (2012-04-11 09:11)
    W Berlinie zadzwonilem na policje ze jest wypadek 20 min ruch samochodowy stoi.
    Spytal czy som ofiary, nie ma ? A to niech stojom odparl i zakonczyl rozmowe.
    Stalem jeszcze 10 min ale policji nie zobaczylem (bylem rowerem).

Może zainteresować Cię też: