TwitBid daje możliwość wygrania samochodu "Numer 1" (wyróżnionego plakietką z numerem seryjnym 1/500 oraz "nickiem" nabywcy na zewnętrznym słupku) w licytacji zaczynającej się od 1 euro. Dla każdego z fanów tego modelu będzie to bezcenny "klejnot kolekcjonerski".

Reklama

Pierwszym wymogiem udziału w TwitBid jest rejestracja na Twitterze. Następnie można zarejestrować się na stronie www.500america.fiat500.com i zgłosić (w okresie 1-15 marca br.) swój udział. Licytacja polega na podnoszeniu poprzez tweety oferowanej ceny zakupu auta o minimum 1 euro.

Inne

Po zakończeniu licytacji, oferent najwyższej ceny stanie się posiadaczem samochodu Fiat 500 America, który zostanie specjalnie oznaczony jego "nickiem" figurującym na Twitterze, wygrawerowanym na plakietce poniżej cyfr 1/500.

Fiat 500 America jest swego rodzaju ukłonem dla USA. To właśnie stamtąd pochodzi inspiracja jego stylizacji: obudowy lusterek bocznych zdobne w motyw amerykańskiej flagi "Stars & Stripes", metalizowany lakier nadwozia Blue America, detale wystroju wnętrza, dekalkomanie linii okien oraz 16-calowe felgi z lekkiego stopu.