Reklama
Reklama
Reklama

Nowy duet dla kierowcy z chudym portfelem? Który wybierasz? Peugeot 108 czy renault twingo?

15 lutego 2014, 08:59
Renault twingo
Renault twingo / Renault
Skoda i Volkswagen muszą uważnie patrzeć we wsteczne lusterko! Powód? Dwaj rywale pozazdrościli im sukcesu i ujawnili najnowsze wcielania swoich najtańszych modeli. Oto pierwsze zdjęcia kolejnej generacji renault twingo i nowego peugeot 108. Który wybierasz? Zobacz zdjęcia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
genewa Peugeot 108 renault twingo
Reklama

Komentarze (7)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • (i)wonA
  2014-06-05 21:47
  ja aygo wybiorę. po liftingu mi się barzdo podoba. super ekonomiczne miejskie auto. i jak od razu łatwiej z nim miejsce parkingowe na mieście znaleźć ;)
  0
  zgłoś
 • ozi
  2014-02-18 18:57
  Czy będzie tani zobaczymy myślę że narazie UP i Citigo nie mają się czego obawiać też straszono ich nową Pandą ale na strachu się skończyło
  0
  zgłoś
 • qba
  2014-02-16 20:09
  Marek.. Up! w obecnej wyprzedaży to np. 32tyś. z klimą, poduszkami, ESP, ASR, itp. Może nie full, ale bardzo przyzwoicie.
  0
  zgłoś
 • f1
  2014-02-16 20:07
  Cena tutaj będzie istotną sprawą.
  0
  zgłoś
 • karol
  2014-02-16 09:09
  Dwie komety zderzą się, Mój KRZYŻ pojawi się na czerwonym niebie Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 5 czerwca 2011, godz.16.30 Moja droga, ukochana Córko, czas jest bliski. Ostrzeżenie jest teraz blisko. Z wielkim smutkiem muszę ci powiedzieć, że wiele dusz nie zwróciło uwagi na przekazy o Ostrzeżeniu. Moje Słowo trafia na głuche uszy. Dlaczego nie słuchają? Nie tylko daję im Mój Wielki Dar Miłosierdzia, gdy obleję Moimi Łaskami cały świat, ale również próbuję przygotować ich do tego Wydarzenia. Wiele milionów grzeszników ucieszy się, gdy pokazane im będzie Moje Wielkie Miłosierdzie. Inni nie będą mieli szansy, by uzyskać zbawienie w tym czasie, ponieważ umrą od wstrząsu. Moja córko, musisz zrobić wszystko, aby ostrzec świat, bo to Wielkie Wydarzenie będzie wstrząsem dla każdego. Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim OSTRZEŻENIE będzie miało miejsce. GWIAZDY kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie. Ujrzycie MÓJ KRZYŻ i będziecie wiedzieć, że Moje Wielkie Miłosierdzie dawane jest każdemu z was, Moich drogich Dzieci. Bo z tej głębokiej trwałej Miłości, którą zachowuję dla was, ​​umarłem dobrowolnie na krzyżu, aby was zbawić. Gdy zobaczycie krzyże na niebie podczas Ostrzeżenia, będziecie wiedzieć, że jest to znak Mojej Miłości do was. Módlcie się Moi ukochani wyznawcy, aby wasi bracia i siostry mogli się cieszyć, gdy także im pokazany zostanie Dowód Mojego Istnienia. Módlcie się, aby zaakceptowali, że jest to ich szansa rehabilitacji w Moich oczach; że ten Wielki Akt Miłosierdzia będzie ratować ich dusze, jeżeli pozwolą Mi sobie pomóc. Pokazane wam zostanie jak to jest – umrzeć w stanie grzechu śmiertelnego Ostrzeżenie będzie OCZYSZCZAJĄCYM doświadczeniem dla was wszystkich. (...) Jezus Chrystus
  0
  zgłoś
 • Marek41
  2014-02-15 18:27
  VW Up! z sensownym wyposażeniem kosztuje ponad 40tyś zł i to jest "chudy" portfel ? No to tylko pozazdrościć takiej biedy !!!
  0
  zgłoś
 • Robert d'Artois
  2014-02-15 12:53
  Donka, Bronka.i jego plustaka.
  co prawda w 2013 coś przegryzło humbaka, chlast na PÓł
  zaczyna być trgicznie
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama