Połczyńska w kierunku granicy Warszawy od piątku, 10 września o godz. 22.00 zostanie zamknięta. Zarząd Dróg Miejskich wskazał, że z ruchu będzie wyłączona cała jezdnia na odcinku od ulicy Powstańców Śląskich do ulicy Szeligowskiej.

Reklama

Kierowcy nie będą mogli skręcić w remontowany fragment ul. Połczyńskiej zarówno z ul. Powstańców Śląskich, jak i z ul. Dźwigowej. Nie będzie także możliwości wyjazdu na ul. Połczyńską z ulic Tkaczy i Lustrzanej. Ponadto zamknięty zostanie wjazd i wyjazd z ul. Szeligowskiej na ul. Połczyńską. Na całym odcinku remontowanej jezdni obowiązywać będzie zakaz parkowania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

Ulica Połczyńska zamknięta - jakie objazdy?

Kierowcy jadący ul. Połczyńską od strony centrum będą musieli wybrać jeden z dwóch objazdów: skręcić w prawo w ul. Powstańców Śląskich lub w lewo w ul. Dźwigową.

Jeśli zdecydują się na pierwszy wariant, w kierunku granicy miasta i węzła Mory pojadą ulicami Powstańców Śląskich, Człuchowską i Lazurową.

W drugiej opcji będą kierować się ulicami Dźwigową, Globusową, ks. Chrościckiego i alei 4 Czerwca 1989 r.

Reklama

Zalecane są także objazdy Górczewską do Lazurowej lub od strony Włoch ulicą Ryżową do alei 4 Czerwca 1989 r.

Po jezdni w stronę Woli ruch będzie odbywał się normalnie, jedynie z ulicy Rotundy będzie można skręcić wyłącznie w prawo w ulicę Połczyńską.

Utrudnienia czekają też pieszych i rowerzystów, przejścia przez jezdnię będą otwierane w miarę postępu prac.

Warszawa, ul. Połczyńska / ZDM Warszawa

Zmiany w komunikacji - autobusy pojadą nową trasą

Autobusy komunikacji miejskiej linii 105, 197, 713, 743 oraz linia nocna N42 także zmienią swoje trasy na czas remontu.

Autobusy obsługujące linię 105 w kierunku os. Górczewska pojadą Powstańców Śląskich i Człuchowską, skąd wrócą na swoją regularną trasę.

W przypadku linii 197, 713 i 743 w kierunku Ursusa-Niedźwiadka, Agricoopu i Wolicy będzie obowiązywała trasa objazdowa przez ulice Powstańców Śląskich, Człuchowską i Lazurową. Z kolei autobusy linii nocnej N42 skręcą z ul. Połczyńskiej w Powstańców Śląskich i dojadą do trasy podstawowej.

Zakończenie prac zapowiedziano na poniedziałek, 13 września, o godz. 4.00.

Warszawa, ul. Połczyńska / ZDM Warszawa