"Będziemy skrupulatnie wyłapywać kierowców przekraczających przepisy ruchu drogowego" - zapowiada podinspektor Marek Myszkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.
Reklama
Uwaga policjantów będzie się koncentrować przede wszystkim na kontroli stanu technicznego pojazdów, trzeźwości kierowców i prędkości, bo są to główne przyczyny wypadków drogowych.
Naczelnik siedleckiej drogówki podkreślił, że pierwszy weekend wakacji nie należy do bezpiecznych. W ubiegłym roku w tym czasie doszło na polskich drogach do 335 wypadków, w których zginęło 30 osób, a ponad 400 zostało rannych. W tym czasie policjanci zatrzymali prawie 2 tysiące nietrzeźwych kierowców.
Komentarze(4)
Pokaż:
NajnowszePopularneNajstarszeZ ta nasza policją to straszna ściema.
Panie i Panowie Policjanci z Drogówki z Warszawy, wyjedzie na drogi i łapcie wszystkich jak popadnie, za najmniejsze wykroczenia, ale za wszystki - za pół roku bedzie porzadek, bezpiecza i kulturalna jazda po ulicach stolicy :-)
PS macie na to odwagę?