Express, największa sieciowa wypożyczalnia samochodów w Polsce rozszerza swoją ofertę o modele klasy luksusowej. Dwadzieścia nowych pojazdów Mercedes-Benz C 180 oczekuje już na pierwszych klientów. Kolejne samochody tej marki wzbogacą flotę Expressu w ciągu najbliższych miesięcy. 

Wzbogacenie oferty wypożyczalni Express o modele klas wyższych było jednym z założeń strategicznych na rok bieżący. Negocjacje w sprawie zakupu aut toczyły się latem i po okresie produkcji, dwadzieścia nowych samochodów wyjechało właśnie z krakowskiego salonu Mercedes-Benz Sobiesława Zasady. 

"Postawiliśmy na samochody Mercedes-Benz Klasy C w wersjach wyposażenia Avantgarde i Elegance. Ta niemiecka marka jest w Polsce synonimem luksusu, który chcemy przybliżyć naszym klientom" - podkreśla Hubert Laszczyk, prezes zarządu w firmie Express. "Wyzwaniem dla Expressu okazało się zaproponowanie takiej ceny wynajmu tej klasy samochodu, aby stała się dostępna dla każdej grupy klientów biznesowych, zarówno dużych korporacji jak i małych czy średnich przedsiębiorstw. Liczymy na to, iż cena jaką proponujemy, bardzo pozytywnie zaskoczy potencjalnych klientów - 199 zł brutto za dobę, bez limitu przebiegu km, z jednorazową opłatą przygotowawczą w kwocie 50 zł. To zdecydowanie najlepsza oferta na rynku rent a car w Polsce" - dodaje.
Docelowo Express zakłada, że liczba samochodów tego segmentu zwiększy się do 60 sztuk w kolejnym roku.